Maniglia-Nuova-2020-short-list-on-line

Фіналісти Maniglia Nuova 2020

Оголошення шорт-лист фіналістів конкурсу Maniglia Nuova 2020

Сьогодні (17 вересня 2020 року) у режимі ZOOM конференції відбулося оголошення шорт-аркуш фіналістів конкурсу дверної ручки Maniglia Nuova 2020

Дев'ятий конкурс дверної ручки 2020 року вибивається з низки своїх попередників. Окрім того, що оголошення списку фіналістів пройшло в on-line режимі, так ще й кількість фіналістів було збільшено.

Цього року на конкурс було представлено 257 робіт від 51 учасника, це більше ніж у попередні роки. Тим не менш, організаторам конкурсу, а це салону MODUS і Linea Cali, довелося відібрати 25 претендентів. Нам пощастило, і дві наші роботи увійшли до цього списку.

Maniglia-Nuova-2020-short-list-konferenc

Зазвичай у шорт-лист проходили ті наші роботи, на які навіть не сподівалися. Бачення дизайнера дещо відрізняється від бачення виробника і, тим більше, бачення продавця, кожен по-своєму оцінює. Але цього року, одна з двох наших моделей, це і є та сама, на яку ми покладали великі надії.

На жаль, ми не можемо показати візуалізації моделей наших ручок, оскільки організатори конкурсу не рекомендували виставляти їх на огляд до завершення конкурсу.

У рамках конкурсу організатори запровадили нову номінацію – ручки бестселери. Це ручки українських дизайнерів виробництва італійської фабрики Linea Cali, які успішно продаються в усьому світі протягом року. Наша ручка WIND увійшла до трійки лідерів продажів. І, до речі, ручка WIND вільно продається в Україні, в тому числі і в Епіцентрі.

Maniglia-Nuova-2020-short-list-bestcellers

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *