Ви мрієте про красивий, функціональний і комфортний інтер'єр? Ми – команда дизайнерів, які мають досвід роботи з різними стилями і можемо розробити оригінальний дизайн інтер'єру відповідно до ваших індивідуальних потреб та бюджету. Ми спроектуємо Ваш простір таким, що буде відображати ваш стиль і вашу індивідуальність.

ПОСЛУГИ ДИЗАЙН-СТУДІЇ VIO-DESIGN

icon-main-1-design

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Створюємо дизайн інтер'єрів житлових та громадських приміщень. Проектуємо квартири, будинки, офіси, магазини та ресторани. Від ідеї до втілення.

 

icon-main-2_kontrol

АВТОРСЬКИЙ СУПРОВІД

Контроль за дизайнером процесу реалізації дизайн-проекту безпосередньо на об'єкті. Підбір матеріалів, меблів та освітлення, комплектація інтер'єру.

 

 

icon-main-3-remont

РЕМОНТ КВАРТИРИ, ДОМА

Пропонуємо послуги з ремонту будь-якої складності, від косметичного до дизайнерського. Ремонт квартири, будинки під ключ у Києві та області. Усі види робіт

ПРОЕКТИ СТУДІЇ ДИЗАЙНУ VIO-DESIGN

Більше цікавих проектів, реалізованих дизайнерами студії ViO-design, можна переглянути в розділі портфоліо

ДИВИТИСЬ ПОРТФОЛІО

 

 

ДИЗАЙН КВАРТИРИ

main-portfolio-1-apartment

Cherokee

Дизайн інтер'єру двокімнатної квартири у стилі сучасна класика, розташована у м.Київ
Загальна площа 72,4 м²

Дивитись проект детальніше

ДИЗАЙН ДОМА

main-portfolio-2-cottedge

Foresters

Дизайн заміського будинку в стилі мінімалізм. Сучасний котедж розташований на Київщині.
Загальна площа 300 м²

Дивитись проект детальніше

ДИЗАЙН ОФІСА

main-portfolio-1-apartment

Metacortex

Дизайн інтер'єру в сучасному мінімалістичному стилі. Проект кабінету керівника компанії.
Загальна площа 55 м²

Дивитись проект детальніше

ДИЗАЙН РЕСТОРАНАУ

main-portfolio-3-restorant

Nem

Проект ресторану в'єтнамської кухні fast food NEM в етнічному стилі, розташований ТРЦ "Lavina mall" Київ
Загальна площа 30 м²

Дивитись проект детальніше

ЦІНА

Вартість послуг дизайнера інтер'єру

Дизайн-студія ViO-design пропонує послуги інтер'єру в декількох варіаціях бюджету. Ви зможете скористатися нашими рекомендаціями щодо оформлення свого приміщення у вигляді консультації або повністю перекласти на нас усі клопоти з контролю всіх етапів реалізації проекту на об'єкті, замовивши пакет "Преміум". Виберіть варіант, який найбільш потрібний вам.

БЮДЖЕТНИЙ

КОНСУЛЬТАЦІЯ

У короткі терміни при мінімальній вартості можна отримати від дизайнера інтер’єрів рекомендації, які допоможуть вирішити питання, пов’язані з дизайном, плануванням чи ремонтом.

ОПТИМАЛЬНИЙ

ПАКЕТ ОПТИМАЛЬНИЙ

Пакет послуг “ОПТИМАЛЬНИЙ” включає не лише дизайн, а й усю необхідну технічну документацію для будівельників. Маючи креслення можна сміливо приступати до ремонту Вашої квартири чи будинку

ПРЕМІАЛЬНИЙ

ПАКЕТ VIP

Повний пакет послуг із авторським супроводом підійде тому, хто надто зайнятий, але хоче отримати максимальну якість та повне втілення ідей дизайну для свого будинку чи квартири.

ЕТАПИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ

ОБГОВОРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ

Найбільш важливий і відповідальний етап створення проекту-збирання необхідної інформації. Замовник звертає увагу дизайнера на свої уподобання, смаки та побажання щодо бачення його будинку чи квартири. Підписуємо договір про співпрацю та починаємо створювати ексклюзивний дизайн для вашого будинку.

ОБМІР ПРИМІЩЕННЯ

Виїзд на об'єкт для ознайомлення з приміщенням та фіксування всіх необхідних розмірів. Узгоджуються всі точки введення систем водо-, газо- та електропостачання у приміщенні. На основі даних вимірів складається реальний план будівлі, який часто відрізняється від планів забудовника.

 

ПЛАНУВАННЯ

Творчий процес починається з планувальних рішень. Замовнику пропонується 3-5 варіантів перепланування приміщення зі схемою розміщення меблів. В остаточний варіант планування вносяться необхідні зміни та доповнення, щоб він міг стати основою подальшого етапу дизайн-проекту.

 

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

Етап починається з надання ескізних варіантів, скетчів або фотоприкладів для подання основної концепції дизайну. Після чого починається створення дизайну приміщення з підбором основних оздоблювальних матеріалів. Після завершення етапу ви побачите свій майбутній інтер'єр на 3d-візуалізаціях.

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Робочі креслення-необхідна складова дизайн-проекту. Без креслень неможливе втілення дизайнерської ідеї. Детально опрацьовані нашими конструкторами креслення та схеми важливі для будівельників дають відповіді на всі питання, що виникають у процесі ремонтних та оздоблювальних робіт.

 

АВТОРСЬКИЙ СУПРОВІД

Контроль за ходом виконання ремонтних робіт та присутність дизайнера на об'єкті дозволяють усувати всі непередбачувані проблеми, що виникають у процесі ремонту квартири чи будинку. Здійснюється комплектація інтер'єру: підбір оздоблювальних матеріалів, меблів та предметів освітлення, текстилю та ін.

 

Склад дизайн-проекту

Результат майстерності дизайнера інтер'єрів полягає не тільки у створенні красивої картинки, це ще повний пакет детально опрацьованої технічної документації, необхідної для подальшого проведення ремонтних та оздоблювальних робіт.

Ознайомтеся із переліком матеріалів, які ви отримаєте після закінчення проекту:

 

1. План приміщення до реконструкції

2. Остаточний варіант перепланування

3. План демонтажу стін та перегородок

4. План монтажу стін та перегородок

5. Обмірні креслення

6. Площа приміщень та експлікація

7. План розміщення меблів з розмірами

8. План підлог із зазначенням підлогового покриття

9. План теплої підлоги (якщо такі є)

10. План стель

11. План розташування освітлювальних приладів

12. Специфікація освітлювальних приладів

13. План прив'язки світильників до стелі

14. План прив'язки вимикачів до світильників

15. План розташування розеток та електровиводів

16. Експлікація розеток

17. План розташування приладів кондиціювання та вентиляції

18. План розташування санітарно-технічних приладів, їх прив'язка та специфікація

19. План дверних отворів та їх специфікація

20. Розгортки стін із зазначенням набрялювальних матеріалів та їх специфікація

21. Креслення меблів для індивідуального виготовлення

22. Чертежі декоративних елементів

23. Відомість оздоблювальних матеріалів

24. 3d візуалізації приміщень будинку

25. Авторський супровід проекту протягом 4 місяців, виїзд на об'єкт 4 рази на місяць

Приклад креслень для будівельників ЗАВАНТАЖИТИ

ПИТАННЯ- ВІДПОВІДЬ/ FAQ

" З чого починається співпраця з дизайнером? "

Робота над майбутнім проектом розпочинається зі знайомства. Потім у процесі спільного обговорення разом формуємо технічне завдання. Для того, аби техзавдання стало максимально інформативним, потрібно узгодити багато питань. Завдання дизайнера полягає не тільки в тому, щоб створити красиве стильне приміщення, насамперед ваша квартира чи будинок мають бути грамотно спроектовані з урахуванням усіх норм. Під час першої зустрічі ви озвучуєте всі свої побажання щодо майбутнього приміщення, ми обговоримо принцип співпраці, терміни та умови, вартість та складемо договір.

"Який ціновий пакет проекту рекомендуєте?"

Для зручності нашим клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів проєктування від простої консультації до повного пакету послуг з авторським супроводом. Залежно від потреб замовника, потреби в будівельній документації або присутності дизайнера на об'єкті, можна підібрати відповідний пакет і за вартістю і за об'ємом. Для успішної реалізації дизайнерського задуму цілком достатньо запропонованого нашою студією пакету «Стандарт». Але пакет «Преміум» більш якісно відрізняється завдяки авторському нагляду, який у нього включений.

" Скільки варіантів дизайну пропонуєте?"

Завдяки тому, що з самого початку роботи над проектом, ще коли ви розповідаєте про свої уподобання відповідно до того, як має виглядати ваш інтер'єр, в якому архітектурному стилі він має бути оформлений. Коли обидві сторони обумовлюють колір, форми, симпатії до тих чи інших оздоблювальних матеріалів. Вже з цього моменту дизайнер виключає ті варіанти, які не відповідають вашим вимогам та уподобанням. Майстерність дизайнера будується на іншому принципі, ніж показ різних варіантів, як при обслуговуванні в магазині. Всі його зусилля спрямовані на створення виключно вашого варіанту, всі його професійні рекомендації вдосконалюють лише ваш інтер'єр. У цьому полягає індивідуальний підхід у роботі художника.

"Що робити, якщо я сам не знаю, яким має бути стиль моєї квартири?"

Насправді, навіть якщо і виникають у вас подібні сумніви, то в більшості випадків ви знаєте, як має виглядати ваш інтер'єр. Просто всю наявну інформацію, а вона вже точно у вас є, потрібно систематизувати, озвучити та обговорити. Із цим ми допоможемо під час нашої першої зустрічі.

" Чи достатньо для проекту плану від забудовника ?"Як показує наш багаторічний досвід, реальні розміри по стінах квартири часто не збігаються із заявленими у проекті від забудовника. Новий проект ми завжди починаємо з виміру приміщення та виконуємо його самостійно, від точності вимірного плану залежить вся подальша робота з перепланування об'єкту.

Які ремонтні роботи в квартирі можна починати, поки не готовий проект?

Єдине, що не просто можна, а навіть рекомендовано  зробити, це провести демонтаж стін або їх фрагментів, які передбачені планом перепланування. У деяких випадках після знесення стін з'являється необхідність у контрольному вимірі. Всі інші ремонтно-будівельні операції бажано не починати, інакше збільшується ризик дорогих переробок.

"Дизайн-проект це дорого,як можна на ньому заощадити?"

Насправді частка послуг дизайнера в загальному бюджеті ремонту становить від 5 до 10 %, що не так суттєво здорожчає його. А якщо зважити на той факт, що наявність проектної документації від дизайнера, знижує ризики переробок під час ремонту, вже є солідним бонусом та предметом економії.

"Чи можна вносити редагування в готовий дизайн-проект у процесі ремонту?"

У будь-якому випадку це ваш будинок і ваша власність, ніхто не може вам заборонити цього. Однак, якщо вам важливе збереження концепції від автора проекту, якщо вам цікаво досягти того результату, основи якого закладені в проект, бажано будь-які коригування вносити спільно з дизайнером. Ніхто не може дати гарантій, що на будівельному майданчику не виникне непередбачених ситуацій, які змусять вносити правки до креслень, змінити плитку або переглянути свій вибір щодо меблів. Саме для подібних життєвих ситуацій існує авторський нагляд.

" Скільки часу потрібно для проекту?"

З огляду на те, що всі проекти різні, то й час, витрачений на його створення не може бути подібним. Надзвичайна безліч факторів впливають на час, що відводиться процесу створення кожного з них. Якщо приблизно, то на розробку квартири йде 3-6 тижнів. А щоб спроектувати будинок знадобиться півтора-два місяці. Однак, як і в будь-якій іншій професії, в дизайні завжди є винятки. В цих випадках часові рамки можуть бути зміщені у той чи інший бік.

НОВИНИ

U-TOUCH-2023-zastavka

2-е місце в конкурсі U-TOUCH

Конкурс U-TOUCH Розробка дизайнерських меблів Ми зайняли 2-е місце в конкурсі меблів U-TOUCH за номінацією «Меблі для ванних кімнат» Скажу ...
wins-dotyk-2021-Zastavka

Перемога в конкурсі Dotyk 2021

Ми стали переможцями в конкурсі дизайну дверної ручки Dotyk 2021 На при кінці року, що минув нас порадували гарною звісткою, ...
dveri-maibutniogo-2021-Zastavka

Перемога в конкурсі «Двері майбутнього 2021»

До наших особистих перемог в дизайнерських конкурсах додалася ще одна, це перше місце в конкурсі зі створення концепції вхідних дверей ...
dtl-2021-zastavka

Виставка Design Living Tendency 2021

Design Living Tendency 2021 Осіння інтер'єрна виставка З 29 вересня до 1 жовтня в МВЦ на Броварському (м. Київ, пр ...
Кресло павлин (Armchair Peacock) в кино. Кадры из фильма.

Крісло Павич (Peacock chair) – східна екзотика

Природа- найталановитіший винахідник і людина не перестає дивуватися всім її витворам. Досить просто вміти спостерігати і бачити незвичне у буденному. Величезна кількість світильників, меблів та ...

Фраза дня

Статті

Средства подачи дизайн-проекта.

Які матеріали дизайнер має надати замовнику

Якщо ви ще замислюєтеся над тим, чи потрібні вам послуги дизайнера інтер'єру чи взагалі варті його послуги тих грошей, які він озвучив вам за свою ...
дизайнер Philippe Starck_ViO

Предметний дизайн Philippe Starck

Філіп Старк – видатний французький архітектор, конструктор, винахідник, а також дизайнер інтер'єрів. Народився 18 січня 1949 року у Парижі. Здобув освіту в паризькій Школі Камондо ...

Дизайн інтер'єру Київ

Своїм замовникам Майстерня дизайну ViO-design пропонує комплекс послуг, які допоможуть зберегти час та гроші. Це завжди злагоджена робота всіх фахівців, які працюють над втіленням проекту у життя.

ПОРАДИ ДИЗАЙНЕРАСТИЛІ В ІНТЕР'ЄРІПОСЛУГИ ДИЗАЙН-СТУДІЇ

Застарілі засоби в інтер'єрі                                                 Острів на кухні. Проєктуємо грамотно                  Техніка для кухні. Стандарти та ергономіка

Дизайн інтер'єру квартири для оренди                                Шпалери чи штукатурка. Що обрати                      Перепланування квартири без помилок

Організація простору кухні                                                 Як візуально полегшити кухню                             Смарт-квартира. Тренд чи вимушений крок

Як збільшити маленьку квартиру                                        Шафа чи гардеробна. Що краще                           Що таке "візуалізація" простими словами

Дизайн квартири в скандинавському стилі                                                                  Сучасна класика в дизайні квартири

Еко-стиль в салоні краси                                                                                            Сучасний стиль в дизайні офісу

Дизайн кабінету керівника компанії                                                                              Інтер'єр квартири в стилі «loft»

Дизайн будинку в сучасному стилі                                                                              Стиль «contemporary» квартири в Києві

Дизайн ресторану в стилі англійський паб                                                                    Дизайн ресторану в фудкорт


Дизайн інтер'єру "під ключ"                                  Обміри приміщення

Віддалене проєктування                                       Студія дизайну Київ

Підбір меблів та матеріалів                                    Ремонт квартири чи будинку

Одноразова консультація                                      Меблі на замовлення