2-е місце в конкурсі U-TOUCH

Конкурс U-TOUCH

Розробка дизайнерських меблів

Ми зайняли 2-е місце в конкурсі меблів U-TOUCH
за номінацією «Меблі для ванних кімнат»

Скажу одразу, організувати та провести будь-який конкурс в цей час, це певної міри авантюра, звісно ж, в доброму розумінні слова. Саме через те, що хтось залишив країну, хтось зайнятий іншими справами, дехто взагалі випав зі сфери дизайну. У кожного своя історія. Та в наш цифровий вік кордони дещо розмиваються та, попре перешкоди, з’являються додаткові можливості.

Особисто нам придумати моделі для участі в конкурсі було не складно, для цього достатньо уяви дизайнера та невеличкого блокнота з олівцем для чернеток. А от з роботою над візуалізаціями було трохи складніше, через брак вільного часу, бо творчу роботу 3d дизайнера доводилось поєднувати зі службою в ТРО. Проте ми впорались із цим, та змогли подати на конкурс декілька своїх робіт.

Стосовно умов конкурсу, варто зазначити, що він мав дуже чіткі технічні умови, а саме використання в проекті певних матеріалів конкретного виробника та певного типу крайкування деталей. З одного боку такі умови спрощують роботу, а з іншого суттєво обмежують в плані можливостей. Проте на конкурс було подано більше ніж 700 моделей від 150 учасників, як на мене, доволі потужна творча конкуренція. Особливо порадувала велика кількість молодих учасників, більшість з яких є студентами дизайнерських вишів.

Можна по різному ставитися до подібних заходів, але те що український дизайн під час війни не просто існує, а ще й розвивається, вдвічі приємніше. Бо останній конкурс, в якому ми брали участь де зайняли перше місце, був конкурс DOTYK NATKHNENNYA. Відбулося це за місяць до сумного 24 лютого.

U-TOUCH-2023-1

 

U-TOUCH-2023-2

 

U-TOUCH-2023-3

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *