Archi Brunch в Двері Білорусії

13 фефралю 2020 року в DVERI BELORUSSII DESIGN HUB (Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16а) пройшов Archi Brunch, який організовували Dveri Belorussii Design Hub спільно з DHC Media.

Одним із спікером на бранчі була архітектор Наталія Корякіна, яка виступила з темою: "Оформлення офісних центрів". Дуже цікава та пізнавальна презентація своїх проектів з розробки та планування офісних приміщень на прикладі одного з представництв банку Raiffeisen Bank Aval. Незважаючи на наш значний досвід роботи у сфері дизайну інтер'єру, і ми для себе відзначили кілька цікавих прийомів, які Наталя Корякіна використала для роботи над приміщенням Raiffeisen Bank Aval.

Другим спікером, якого цікаво було послухати та познайомитись ближче, був Олексій Колєровий. Олексій у своїй архітектурній практиці активно використовує вчення про вплив довкілля на життя людини, вплив магнітних та енергетичних полів на загальний стан людини. Цікаві факти про те, що на людину впливають різні поля, які ми не помічаємо, але вони, проте, впливають на нас і, часто, негативно.

 

Archi Brunch в Двері Білорусії. На фото- спикер Алексей Колеровый

 

Archi Brunch в Двері Білорусії. Виктор и Ольга Цвиль в Двери Белоруссии

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *