Archmeeting. Архітектура Води

20 лютого 2020 відбувся brunch на тему «Archmeeting. Архітектура Води». Організатор заходу DHC MEDIA. Генеральний партнер вечора – басейни Compass Pools Kiev. Місце проведення – новий київський хаб INVERIA flow space (м. Київ, вул. Володимирська, 49 а).

Заявлена ​​тема про особливості дизайну та архітектури як водоймищ, виявилася досить умовною. Розповідь обох спікерів про свої проекти лише мимохіть стосувалася озвученої теми. Перший спікер – це київський архітектор, засновник бюро «Проектні системи» та автор проекту «Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз», який у народі називають Міст Кличко, Андрій Миргородський. Власне, заради того, щоб послухати Андрія Миргородського, ми й відвідали цей захід, бо його проект набув досить широкого розголосу. Початковий проект мосту був зроблений ще в 2011 році без будь-якого конкретного замовлення, як зазвичай це називається у творчих людей-робота в стіл. Але у 2019 році він був представлений на конкурсі. Навколо цього проекту спалахнув гучний скандал. Справа в тому, що один із учасників конкурсу (шведське архітектурне бюро) звинуватила Андрія Миргородського у плагіаті. До речі, судові розгляди точаться досі, хоча всі докази авторства Миргородського незаперечні.
Зрештою, в особі Андрія Миргородського Київ отримав, можливо, майбутнього Калатраву. Справа в тому, що бюро Миргородського, ніколи не проектуючи мостів, після одного успішного проекту «Пішохідно-велосипедного мосту через Володимирський узвіз» вже одержало замовлення на проект двох мостів у Києві.

Другий спікер-запрошений архітектор Тотан Кузембаєв, засновник та ідейний натхненник Архітектурної майстерні Тотана Кузембаєва. З огляду на те, що основний будівельний матеріал, який використовується в його проектах-дерево, Тотана Кузембаєва можна сміливо називати архітектором-деревенником, що він сам і робить.

 

 

Archmeeting. Архитектура Воды. На фото- Андрей Миргородский

 

Archmeeting. Архитектура Воды. Новый проект моста от Андрея Миргородского

 

Archmeeting. Архитектура Воды. Новый жилой комплекс на Совских озерах в Киеве

 

Archmeeting. Архитектура Воды. На фото- архитектор Тотан Кузембаев

 

Archmeeting. Архитектура Воды. Проект Тотана Кузембаева

 

Archmeeting. Архитектура Воды. Тотана Кузембаева- дом в Риге

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *