Beauty Ninel

  • Салон красоты "Ninel". Основной зал салона красоты

Дизайн інтер'єру салону краси "Ninel" ( м. Київ, вул. Драгоманова 2а)
Загальна площа 55 м ².

Коли ми почали працювати над проектом салону краси, з самого початку було прийнято рішення, що ми максимально дистанціюємося від основних шаблонних стандартів, які асоціюються з усіма такими закладами. Ідея полягала в тому, щоб створити інтер'єр, який з першого погляду не асоціюватиметься з звичними для нас салонами краси. Ми усвідомлено виключили всілякі плакати із зображеннями моделей, демонстрації стрижок та технік make up. Ми створили інтер'єр в ЕКО стилі з легким акцентом loft - в основному це металеві конструкції, які є елементами зонування, конструкціями, що несуть навантаження, або просто є альтернативою кашпо для озеленення. Рослини у цьому приміщенні, відіграють роль основної складової дизайну інтер'єру та головною ідеєю. Рослини в інтер'єрі салону краси розташовані всюди, навіть на стелі.

Планувальне рішення дуже просте-основний зал, в якому розміщені 3 робочі місця перукаря, 2 місця для манікюру та 1 крісло для педикюру. Окремо від основної зали  розміщено масажний кабінет, санвузол та господарське приміщення.

Колір стін у цьому салоні краси білий, це є відмінною ознакою дизайнерського задуму. Ми відмовилися від використання різних яскравих кольорів в інтер'єрі з двох причин. Основна причина нашої відмови - це сталий тренд усіх салонів краси фарбувати стіни у всілякі яскраві кольори. Друга причина продиктована простим знанням колористики. У житті ми часто стикаємося з проблемою, коли складно розпізнати або вибрати потрібний нам колір, особливо якщо його розглядати на тлі іншого кольору. Пофарбувавши стіни салону краси у білий нейтральний колір, ми прибрали потенційну проблему. Додатково виключили проблему сприйняття кольору- як стельового освітлення використовували LED світильники денного світла.

Вхідна група салону краси виконана в такій же концепції, як і власне салон.

Панорамний огляд салону краси "Ninel" (для обертання зображення використовуйте мишку):

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *