Cherokee

  • Квартира в стиле "современная классика". Гостиная в современной классике

Квартира у стилі "сучасна класика", м. Київ, вул. Писаржевського.

Загальна площа 72,4 м²

Квартира призначена для проживання молодої сім'ї із "перспективою зростання".

Первинне планування було доопрацьоване та змінене і вже в фінальному варіанті перепланування квартира отримала простору вітальню/студію з панорамним видом, суміщеною з кухнею. За необхідності вітальня може бути ізольована від кухні за допомогою розсувної перегородки. В одному з куточків вітальні дизайнери передбачили робоче місце, де можна усамітнитися для роботи. Робоче місце вийшло ізольованим на стільки, що абсолютно не привертає до себе уваги і не вносить будь-якої дисгармонії у загальну концепцію вітальні. І якщо принцип "квартира-студія" може відноситися до кухні, вітальні та кабінету, то спальня в результаті перепланування залишилася відокремленою.

У процесі роботи над дизайном інтер'єру цієї квартири було вирішено відмовитись від двох окремих невеликих санвузлів, об'єднавши їх у просторий санвузол. У стильному та просторому санвузлі без проблем розмістилася ванна, унітаз, умивальник, пральна та сушильна машини. Слід зазначити, що зберігши два окремих невеликих санвузли, нам не вдалося б знайти місце для всієї необхідної побутової техніки. Також у плануванні передбачена містка комора.

Наш новий проект, це дизайн інтер'єру квартири у стилі "сучасна класика". Відмінна риса сучасного в загальній масі, це наявність сучасних предметів меблів і освітлення на тлі класичних стін. Вітальня оформлена в поєднанні двох кольорів "French Grey" (світло-сірий) та "Canton 94" (темно-бірюзовий). Як акцентні елементи ми використовували класичні молдинги на стінах і масивний стельовий карниз. Принцип контрастного поєднання в такому інтер'єрі простежується не тільки в кольорі стін, а й у рпредметах меблів, декорі. Меблі кухні так само виконані за принципом контрастного поєднання кольорів і матеріалу - класичний рамковий фасад у білому кольорі поєднується з плоским фасадом зі структурою дерева.

У дизайні спальні сучасний стиль домінує над класичним і приклад такого домінування-це стінові панелі зі структурою дерева та вставкою зі штучного каменю. Але без класичних елементів ми не залишили спальню, молдинги на стінах і стельовий карниз повною мірою об'єднують спальню з іншими приміщеннями квартири. Наш новий проект можна без сором'язливості віднести до канонічних прикладів дизайну інтер'єру в стилі сучасна класика.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *