Чвертьфінальна гра Intellectual Battle 2017

23 червня 2017 року пройшов чверть фінал інтелектуальної гри Intellectual Battle сезону 2017р. Це цікава гра, в якій за основу взято деякі принципи зі "Що? Де? Коли?" та "Брейн ринг". У грі беруть участь команди, що складаються виключно з дизайнерів інтер'єру та архітекторів, тематика питань так само відповідна: мистецтво, архітектура та все, що з цим пов'язано. Цього року відбувається вже другий сезон цієї гри, і з кожним разом до неї залучаються дедалі більше учасників та глядачів.

Сезон ігор Intellectual Battle 2016 року був дуже ефектним і яскравим, сподіваємось що з кожним роком він тільки набиратиме свою популярність. Захід пройшов у салоні текстилю та шпалер Decoration Club (м. Київ, вул. Верхній Вал 16/4) Цього разу за ігровим столом зустрілися команда зі Львова "Андрути" (капітан команди Арсен Костишин) та команда Києва "Щасливчики" (капітан Наталія Фарносова).

Гра була дуже динамічною і рахунок вагався то в один бік, то в інший. Обидві команди продемонстрували хорошу командну гру, але львів'яни виявилися попереду. Команда Арсена Костишина перемогла з рахунком 6:3. Зізнаємось чесно, ми вболівали за львівську команду і дуже раді їх перемозі. Вперше з Арсеном ми перетнулися на заході для дизайнерів Dizaap, де він розповідав про свої реалізовані проекти. Це справді цікаві, а деякі дуже масштабні роботи, які мають власний характер. Сьогодні перед грою вдалося поспілкуватися з Арсеном та побажати йому перемоги.

IB_1_4_1

 

IB_1_4_2

 

IB_1_4_3

 

IB_1_4_4

 

IB_1_4_5

 

Фрагмент чвертьфінальної гри Intellectual Battle 2017 (команда Львова проти команди Києва)

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *