День відкритих дверей. Новинки Porcelanosa 2019

У салоні іспанської плитки та сантехніки "Міленіум Концепт" (м. Київ, вул. Прорізна 20)  6 червня 2019 року відбулася презентація новинок від компанії Porcelanosa «День відкритих дверей. Новинки Porcelanosa 2019».

Традиційно про новинки розповідав представник фабрики Porcelanosa Ігор Піско. Слід зазначити, що подібний формат проведення заходів - це новинка для салону "Міленіум Концепт", так само як і пора року, яка була обрана для презентацій, зазвичай це початок року або вже передноворічний період.

Новинки, про які розповідав Ігор для запрошених дизайнерів інтер'єру та архітекторів Києва – це нові зразки плитки та керамограніту. Коротко згадав про технологію виробництва, технічний процес виготовлення плитки, нові формати плитки та керамограніту, переваги продукції Porcelanosa перед конкурентами. Відеопрезентація, яка демонструє виробничі потужності, звичайно вражає, але однозначно все це треба було бачити особисто.

Як дизайнери інтер'єру, ми ніколи не приховували свого відношення до продукції компанії Porcelanosa, тому що складно собі уявити сучасний інтер'єр, в який не змогла вписатися їх плитка. Звичайно, серед продукції Porcelanosa у нас є свої фаворити, які ми використовуємо в своїх проектах, але можна сказати чесно, що продукція Porcelanosa-це завжди чудова якість і вишуканий дизайн.

 

День открытых дверей. Новинки Porcelanosa 2019_ На фото- Игорь Писко

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *