День народження Boucle

Сьогодні, 24 березня 2017 року, наші партнери салон текстилю та шпалер Boucle відзначають свій дев'ятий День народження.

Програма Дня народження цікава та різноманітна. Слід зазначити, що заходи розпочалися ще з 12 години дня та тривали до самого вечора. Всі події, присвячені Дню народження, орієнтовані виключно на гостей. Перший захід – це майстер-клас відомого українського дизайнера-архітектора Вікторії Якуші. Тема лекції "З чого складається дизайн-проект інтер'єру" та в основному націлена на молодих дизайнерів інтер'єру та архітекторів. Вікторія розповіла про основні помилки, які роблять дизайнери-початківці при проектуванні, підказала способи вирішення спірних моментів, пов'язаних з розробкою дизайн-проектів. Поради такого досвідченого професіонала, як Вікторія Якуша, без сумніву, будуть дуже корисні молодим фахівцям і допоможуть уникнути проблем у роботі.

 

Boucle_birthday_1

 

Boucle_birthday_2

Друга корисна та важлива подія – це тренінг Тетяни Іванової, доктора педагогічних наук, співзасновника та бізнес-тренера Академії української преси. Тема тренінгу "Важливо не скільки це коштує, скільки Ви готові за це заплатити". До перерахованих регалій Тетяни слід додати, що вона єдиний в Україні бізнес-тренер, який захистив докторську дисертацію з методології та методики проведення тренінгів. Багато корисної інформації не тільки дизайнерам-початківцям інтер'єру, але й професіоналам з значним досвідом у сфері проектування інтер'єрів. Наведені Тетяною приклади допомагають переосмислити багато моментів у професійній діяльності, у роботі із замовниками та багато іншого.

Boucle_birthday_4

 

Boucle_birthday_3

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *