“Дім та декор” у “Всі.Свої”

25 та 26 лютого 2017 року у Києві на майданчику "Всі.Свої" проходить виставка "Дім та декор". У виставці беруть участь українські виробники меблів, освітлення, декору, текстилю, кераміки та іншого. Виставка займає три поверхи виставкового приміщення на вул. Десятинна 12.

vsi_svoi_1

Приємно порадувало різноманітність виробів, що їх представили українські виробники у сфері комплектації інтер'єру. У кожного з них своя техніка, якою можна дізнатися автора. Не менш приємно усвідомлювати, що український дизайн та українські майстри декору цікаві для українського споживача – це доводить велику кількість зацікавлених відвідувачів.

vsi_svoi_3

 

vsi_svoi_4

Слід зазначити, що ця виставка, за змістом та якістю представлених робіт, є своєрідною презентацією робіт у сфері предметного дизайну, а не просто ярмарок народної прикладної творчості. Роботи, представлені на цій виставці, справді цікаві, креативні та легко можуть конкурувати на міжнародному рівні.

 

Несподіванкою було зустріти на цій виставці відомого гончара Сергія Горбаня, з яким познайомилися на заході METRONOM. На цей раз у нас було більше часу та можливості поговорити про творчість та можливості гончарної майстерності Сергія.

vsi_svoi_5

Подібні виставки дуже сильно зближують і знайомлять українських майстрів і дизайнерів, які мають величезний потенціал і бажання створювати, з кінцевим українським споживачем. Це унікальна нагода підтримки українського виробника. В останні роки як дизайнери інтер'єру відзначаємо підвищений попит у замовників на українські бренди та українського виробника.

vsi_svoi_2

На виставці помітили нещодавню розробку Сергія Готв'янського-кухня SMART, яку презентував салон "100% ІНТЕР'ЄР".

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *