Дизайн інтер’єру “під ключ”

За той час, як ми надаємо професійні послуги з дизайну, помітили, що наших замовників з усього, що пов'язано з ремонтом у їхніх будинках та квартирах, найбільше тяжить час особистого часу. Так доводиться витрачати дорогоцінний годинник на безліч погоджень з усілякими підрядниками та майстрами, вибір меблів та освітлювальних приладів, пошук декору. За весь період, поки ведуться роботи з дизайн-проектом і з подальшим ремонтом, такий втрачений годинник збирається в дні.

Що входить до послуги «Дизайн інтер'єру під ключ»

Студія дизайну «Майстерня дизайну ViO-design» пропонує своїм замовникам послугу «ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ПІД КЛЮЧ». Це комплекс послуг, який включає все необхідне для того, щоб допомогти вам реалізувати проект за мінімальної участі з вашого боку. Дизайн інтер'єру під ключ входить у тарифний пакет «ПРЕМІУМ», з вартістю якого можете ознайомитись за посиланням. Замовивши у нас послугу «дизайн інтер'єру під ключ», ви можете розраховувати на:

  • Розробка дизайн-проекту.
  • Авторський супровід. Періодичне відвідування будівельного майданчика для здійснення контролю за відповідністю до розробленого дизайн-проекту.
  • Нагляд за будівництвом. Співпраця з виконробом, який веде ремонтні роботи на вашому об'єкті.
  • Вибір. Здійснюємо пошук та підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, предметів освітлення, текстилю, декору.
  • Узгодження. Проводимо узгодження із підрядниками з поточних питань. Переговори із постачальниками та виробниками предметів для комплектації об'єкта.
  • Звітність. Інформуємо вас про результати зустрічей та погоджень.

 

 

Під час ремонту дизайнер є посередником між замовником та всіма підрядниками, хто бере участь у реалізації об'єкта, ми завжди обстоюємо ваш інтерес. Ми впевнені, що ваш час коштує дорожче. Практичніше буде перекласти на нас основні турботи, пов'язані з реалізацією проекту та комплектацією вашого приміщення.