Дизайн інтер'єру

Існує теорія, що дизайн інтер’єру став популярним нещодавно, що це досить молодий вид мистецтва та послуг. Так, поняття «дизайн» набуло офіційного статусу 1969 року. Але насправді дизайн існує рівно стільки, скільки існує людина розумна. Ще з печерної ери людина намагалася облаштувати своє житло, зробити його затишним, безпечним і навіть унікальним. З того часу практично нічого не змінилося. Люди в різні віки і в різних країнах намагалися прикрасити свій будинок, внести до нього якнайбільше індивідуального. До того моменту, як дизайн інтер’єру сформувався в окреме мистецтво та окрему професію, він був сферою діяльності архітекторів. Саме архітектори формували стилі у мистецтві, стежили за його чистотою, доповнювали та вдосконалили. Але часи змінюються, змінюється споживач та саме мистецтво. На хвилі змін дизайн інтер’єру сформувався в окрему сферу послуг. В епоху серійних речей створювати індивідуальний дизайн інтер’єру стало особливо затребуваним. Дивани, люстри, ліжка та інші предмети для комплектації приміщень виробляються у величезних кількостях та варіаціях, що точно має спростити процес створення індивідуального житла. Але, як показує практика, що більший вибір, то складніше зупинитися на чомусь конкретному. Широкий асортимент меблів, предметів освітлення та різного декору з кожним роком стає все більшим, але й запити споживача не відстають. Але якщо оформити свою квартиру або будинок людині не складно, то декорування громадських приміщень набагато складніше. Займаючись обстановкою свого приватного житла, власник самостійно вирішує, що йому подобається. А ось в оформленні кафе або ресторану, офісу або магазину слід врахувати ще безліч факторів. Всі дрібниці в тій чи іншій мірі впливатимуть на імідж закладу, популярність у відвідувачів. І в цьому випадку одного суб’єктивного смаку власника буде замало.

Про вплив дизайну на інтер'єр

Все, що нас оточує у повсякденному житті, впливає на нас. Не завжди цей вплив іде нам на користь. Тому людина усвідомлено або на рівні підсвідомості намагається наповнити свій інтер’єр тими предметами, що формують у нього позитивні емоції. Домашній затишок найбільш цінний для людини, тому що будинок-місце, де людина відпочиває від робочих проблем, де вона відновлюється і просто радіє життю. Тому дуже часто в розмовах ми вживаємо такі вирази, як «смачно по-домашньому», «домашній затишок» або «затишно, як удома». Саме у своїй квартирі чи будинку людина зберігає особливо цінні їй, в особистому відношенні речі. Перед тим, як розпочати розробку дизайн-проекту житлових приміщень, а це будинок, квартира, котедж, ми докладно обговорюємо із замовником його особисті уподобання. Ми дізнаємося про ті кольори в інтер’єрі, які йому подобаються або які краще виключити. Важливо знати, в якому стилі має бути оформлений його майбутній інтер’єр та багато іншого. Але не тільки в будинку для людини важливий затишок. Створивши оптимальну обстановку на робочому місці в офісі, у перспективі благотворно позначиться на роботі всього колективу. Стильно оформлений офіс, який підкреслює статус компанії та надає впевненості її співробітникам, просто необхідний. Грамотно спланована робоча зала в офісі підвищить працездатність працівників, знизить їхню стомлюваність. Недостатньо просто розмістити всіх працівників у приміщенні, важливо врахувати структуру відділу та взаємозв’язку всередині колективу. Завдання дизайнера інтер’єру запропонувати колірну гаму, яка відповідала б фірмовому стилю компанії і одночасно з тим створювала позитивну психологічну атмосферу в офісі. Затишок і грамотно опрацьований дизайн інтер’єру кафе або ресторану-одна з трьох складових успіху для закладу громадського харчування. Справа в тому, що відвідувач насамперед бачить інтер’єр ресторану, а вже після цього він знайомиться з обслуговуванням у ньому та його кухнею. Можна впевнено сказати, що саме дизайн зустрічає відвідувача. Тому дуже важливо створити приємне перше враження про заклад. Завдання дизайнера інтер’єру правильно спланувати обідні зали та підходи до столиків, створити унікальний дизайн для ресторану.

Підбір освітлення, меблів, оздоблювальних матеріалів

Комплектація інтер’єру – це підбір меблів, предметів освітлення, оздоблювальних матеріалів та декору, це все те, чим наповнюється інтер’єр і стає по-справжньому унікальним. Кожен предмет, який з’явиться у вашому будинку або квартирі, повинен гармонійно поєднуватися із загальною стилістикою приміщення та один з одним. Наповнення інтер’єру всіма складовими не може бути випадковим, вибір кожного предмета меблів чи світильника обумовлений суворими правилами. На вибір всіх предметів інтер’єру впливає багато факторів. Всі вони підпорядковані один з одним та з інтер’єрів загалом. Вибір оздоблювальних матеріалів обумовлений стилістикою приміщення, особистими побажаннями замовника та рекомендаціями дизайнера. Цілком можливо, що сам замовник у процесі роботи над проектом, зможе назвати матеріали або конкретні меблі, якими він хотів би укомплектувати свій інтер’єр. Але у досвідченого дизайнера завжди знайдеться, чим здивувати навіть досвідченого замовника. Дизайнер завжди в курсі нових тенденцій та технологій, він володіє інформацією зі свіжих презентацій цілих брендів чи окремих матеріалів. Процес підбору меблів або матеріалів для оформлення приміщення часто починається ще під час попередніх обговорень загальної концепції проекту. Якщо дизайнеру інтер’єру та замовнику вдалося зрозуміти один одного ще на стадії обговорення технічного завдання, то професійному дизайнеру вже буде, що запропонувати своєму замовнику. І тоді етап проектування інтер’єру стає цікавим для обох сторін. Здавалося, не так вже й складно відвідати два-три найбільші будівельні супермаркети, і можна підібрати все для свого інтер’єру. Все, починаючи від паркету для підлоги, шпалер для стін, фарби для стелі, люстри, бра, диван та ліжко, крісло та шафа, навіть предмети декору. Але в такому випадку існує ризик підібрати для вашої квартири меблі за принципом «що є із наявності». Дизайнер інтер’єру знає якщо не всі, то вже більшість меблевих салонів, салони освітлення та магазини декоративних та оздоблювальних матеріалів. За допомогою дизайнера, зробити ваш інтер’єр по-справжньому унікальним, ваші шанси значно зростають.

Послуги дизайнера інтер'єру

Безумовно, у кожному з нас живе дизайнер, кожен має смак і почуття стилю. Цілком кожен зможе самостійно впоратися із роботою дизайнера інтер’єрів. Але для цього потрібно витратити набагато більше часу, ніж якщо ви залучите для цієї роботи фахівця. Залучаючи дизайнера до проектування вашого будинку, ви насамперед залучаєте професіонала, який порекомендує і проконсультує вас у тих питаннях, які вимагатимуть багато часу для їх вивчення. З професійним дизайнером ви заощаджуєте не тільки гроші, ви заощаджуєте свій час. А ваш час коштує дорого! Будь-яку професію можна освоїти одну за тиждень, а іншу за багато років. Професійний дизайнер став таким з роками, він уже зробив усі можливі помилки багато років тому і, зробивши їх тоді, він позбавить вас помилок зараз. Усі будівельні спеціальності, з якими ви зіткнетеся під час будівництва або ремонту вашого будинку, потребують професіоналізму. Електрик знає необхідний переріз кабелю для вашої проводки, плиточник порекомендує, яку клеючу суміш слід купити для вибраної плитки, маляр допоможе розрахувати необхідну витрату фарби для стін, а сантехнік запропонує оптимальну схему подачі води. І це все, крім їхніх основних професійних навичок. То чому з дизайнером інтер’єру має бути інакше? Погляньте на дизайнера, як на універсального спеціаліста у своїй сфері-сфері дизайну інтер’єру. Дизайнер, як професійний художник, створить гармонійний, стильний та унікальний інтер’єр. Як інженер розробить всю потрібну технічну документацію для будівельників. Як декоратор підбере диван, ліжко, шафа, крісло, люстра, бра та торшер. Як оптимізатор запропонує салони та магазини, у яких все необхідне для комплектації інтер’єру можна придбати за оптимальною ціною. Ми надаємо послуги дизайну інтер’єру вже понад 15 років та помітили одну позитивну тенденцію. Навіть за цей проміжок часу замовник змінив своє ставлення до послуг дизайнера. Раніше було якесь побоювання від незнання чи нерозуміння, що запропонує йому. Або навпаки, залучаючи дизайнера інтер’єру до розробки дизайн-проекту квартири або будинку, замовник зводив весь процес у ранг чогось статусного та модного. То тепер послуга дизайнера сприймається власником приміщення як необхідна умова успішної співпраці. Довіряйте свою квартиру або свій будинок лише професійним дизайнерам із досвідом роботи. Ми зробимо ваше приміщення справді стильним та модним. Допоможемо зробити ремонт у вашому приміщенні по-справжньому приємним та легким, щоб від нього залишилися тільки позитивні емоції. Завжди професійно та точно вчасно.