Дизайнерський ремонт

Що таке дизайнерський ремонт

Чи існує дизайнерський ремонт у природі?

Ми й самі не помітили, як на зміну такому поняттю, як «євроремонт», прийшло не менш звучне «дизайнерський ремонт». Ще якихось років 10-12 тому, кожен якісний ремонт у будинку називали євроремонтом, хоча дійсно європейського там не було нічого, а був лише шаблонний набір оздоблювальних матеріалів та прийомів самої обробки. Вказівка ​​в тексті про євроремонт надавала таку колосальну вагу самому приміщенню, що його вартість збільшувалася, якщо не в рази, то пристойно додавало у грошовій вазі. На сьогоднішній день це поняття у Києві та обласних центрах України навряд чи зустрінеш, а от на периферії ще може з цим поталанити. Але святе місце порожніти не може і на зміну євроремонту прийшов «дизайнерський ремонт»!

Бажання бути не таким, як усі.

Причина таких перегонів за звучними статусами для свого житла цілком зрозуміла - всі хочуть хоч чимось виділитися і бути унікальнішими, а не типовими або серійними. Це бажання змушує нас вносити зміни навіть у серійні вироби, такі як автомобілі, предмети одягу, телефони, робити їх хоч трохи не такими, як у сусіда. Чесно кажучи, з погляду дизайнера, не бачу в цьому нічого поганого, було б набагато гірше, якби все було навпаки і люди прагнули до всього однотипного. Так що ж, насправді, є дизайнерським ремонтом.

design-remont-evroremont-1

Як відрізнити дизайнерський ремонт

Відмінність №1

Найважливіша відмінність дизайнерського ремонту від звичайного, не дизайнерського, це участь дизайнера інтер'єру в оформленні приміщення. Слід зазначити, що у ролі дизайнера інтер'єру може бути як професіонал, і любитель. Тобто автором дизайнерського рішення може бути навіть сам власник житла, хтось із його сім'ї чи кола його друзів, навіть виконроб.

15 років тому, була дуже популярна на телебаченні така передача про дизайн інтер’єру «Квадратний метр» і мені довелося трохи дізнатися її ближче. Так у рамках передачі в ролі дизайнера побували абсолютно вся знімальна група, їхні друзі та знайомі. Але у титрах усі вони були дизайнерами.

Відмінність №2

І друга відмінність - це використання стандартних матеріалів для нестандартних рішень. До речі, тут теж не дуже важлива робота майстра. Чим більше використано нестандартних рішень в обробці приміщення, тим більше дизайнерський ремонт вдасться. Принаймні таке правило можна вивести, дивлячись на більшість прикладів такого ремонту у житті. Тут химерність та епатаж вирішують усе.

А ось реалізація ремонту дизайнерського та звичайного буде однакова. Робота будівельної бригади, а це плиточник, електрик, маляр, штукатур, мебляр та інші, проходитиме однаково за будь-якого виду ремонту. Звичайно, можливі деякі дрібні відмінності. Хіба що при дизайнерському ремонті буде більше уточнюючих питань, що і куди кріпити, і чи автор автор проекту у своєму рішенні. Усі технологічні процеси проходитимуть однаково. Послідовність усіх робіт на об'єкті також буде однаковою. Навіть штукатурка буде висихати однаково за будь-якого з видів ремонту. Глобальних відмінностей у реалізації не буде. Виходить, що два види ремонту відрізняються лише ідеєю, а саме дизайнерською ідеєю. А креативна дизайнерська ідея може бути у будь-кого, не тільки у дизайнера.

design-remont-evroremont-2


Так, стоп!
Виходить, що дизайнерський ремонт можна реалізувати зовсім без професійного дизайнера? Так, справді. Досить просто назвати результат правильним гучним назвою-дизайнерський ремонт. Можна вибрати для свого приміщення якщо не архітектурний стиль, то хоча б направлення, в якому буде виконано дизайн і сміливо можна розпочинати роботу. Благо напрямків, у яких можна оформити свій інтер’єр, якомога екстравагантніше, безліч.

 

design-remont-stop-fake

Якщо резюмувати все сказане в цій публікації, то дизайнерський ремонт, не більше ніж маркетинговий хід, який дозволяє підвищити статус окремого приміщення, будь то квартира або будинок. І цей трохи підвищений статус дозволяє якщо не дорожче продати або здати таке житло, то хоча б привернути до нього трохи більше уваги у потенційних покупців чи орендарів.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *