Dotyk 2021

З цією ручкою наша студія дизайну брала участь у загальноукраїнському конкурсі дизайну дверної ручки. Конкурс Dotyk natkhnennya 2021 був організований та проводився українським виробником дверних ручок та фурнітури «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ МВМ». Про Dotyk ми дізналися вже на третій рік його існування, і звісно пропустити його без нашої участі ми не змогли.

Компанія «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ МВМ» є українським виробником дверної фурнітури. То ж МВМ  долучилася до тренду, що останніми роками набував полярності, а саме залучати українських дизайнерів до розробок та створення конкурентних виробів на ринку. Після участі в конкурсах Maniglia Nuova від компанії MODUS та Linea Cali нам було цікаво спробувати свої вміння ще й такому форматі. В решті наш дизайн дверної ручки отримав перше місце в конкурсі «Dotyk natkhnennya 2021».

Дизайн ручки має прості плавні форми, які є результатом змін через перетікання одної частини ручки в іншу, така собі метаморфоза форм. Плавність форм надає певних переваг для ручки, по-перше вона в достатній мірі ергономічна та гарно «лягає» в долоню. По-друге, форма дверної ручки стильна та сучасна, що дозволяє застосовувати її в інтер’єрах з відповідною стилістикою.

Вже через рік після проведення конкурсу виробник "МВМ" презентував нам два екземпляри нашої ручки в чорному кольорі та кольорі шліфованої сталі. Звісно, це нас дуже сильно порадувало. А взагалі ручку можна вільно придбати в салонах дверей та будівельних супермаркетах України.

wins-dotyk-2021-1-ruchka

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *