Downtown

  • Downtown-1

Двокімнатна квартира в місті Ірпінь.

Загальна площа 62,7 мкв.

Наш новий проект-дизайн інтер'єру квартири в стилі "сучасна класика" з незначними, але досить яскравими вкрапленнями модернізму. Таким вкрапленнями, наприклад, є сучасний світильник "павук", розташований на класичній стельовій розетці в центрі вітальні. Концепція дизайну у цьому проекті побудована на контрасті форм, матеріалів, кольору та фактурах. Однак, незважаючи на подібне бунтарство, дизайн квартири, як на міцному каркасі, тримається на канонах стилю сучасна класика.

У планувальному рішенні квартира мало змінилася порівняно з початковим планом забудовника. Для підтримки загальної концепції дизайну інтер'єру ми прибрали перегородку між кімнатою, балконом та кухнею, поєднавши їхню єдину квартиру студію. Спальня та санвузол залишилися ізольованими приміщеннями.

Архітектурний стиль "сучасна класика" має свої відмінні риси, а саме поєднання сучасних предметів меблів та освітлення на тлі звичних класичних стін. Свого роду, сучасна класика це свіжий погляд на архаїчний стиль, де модернові (не плутайте з меблями стилю модерн) меблі та оздоблювальні матеріали вносять новизну в стиль, що трохи набрид. Завдяки контрасту збільшуються шанси зробити по-справжньому унікальне та індивідуальне приміщення.

Дизайн інтер'єру цієї квартири просто витканий з контрастних поєднань. Так зовсім, практично поряд, можемо спостерігати високе класичне камінне крісло та сучасні стільці із прозорого пластику навколо такого ж невагомого столу. Темний кухонний гарнітур контрастує на тлі світлих міжкімнатних дверей та світлих стін. Класичний кістяк дизайну квартири, це в першу чергу палацовий набірний паркет із темного дуба. Не менш важливу роль у концепції інтер'єру відіграють світлі стіни з молдингами та масивним стельовим карнизом.

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *