Щорічний архітектурний конкурс «ІНТЕР’ЄР РОКУ» 2016

9 грудня 2016 року завершився VIII Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року». Ця подія була заявлена ​​організаторами як головне у сфері дизайну інтер'єрів.

Захід був організований журналом "Будинок та інтер'єр" та пройшов у КВЦ "Парковий". Рівень журі просто зашкалював. Закордонна частина була представлена ​​Ора Іто (Ora Ito /Франція), Такуя Хосокаї (Takuya Hosokai /Японія), Патрік Шумахер (Patrik Schumacher- Zaha Hadid Architects/Великобританія), Андреас Клок Педерсен ( Andreas Klok Pedersen- Голова ж , США) та Хірокі Мацуура (Maxwan+Masa Architects/ Hiroki Matsuura/ Нідерланди). Вітчизняні члени журі - це Герман Волга (German Volga/Україна) та Сергій Махно(Sergey Makhno Architects/Україна), який так і не з'явився на церемонії.
Програма заходу була досить насиченою і розпочалася з 15:00 майстер-класами від відомих дизайнерів зі світовими іменами такими, як Ora Ito, Takuya Hosokai та Patrik Schumacher. Приємно порадував своєю майстерністю, запрошений на захід, піаніст-віртуоз Эвген Хмара- людина, яка просто заворожує своїм ставленням до улюбленої справи.

Завдяки активній рекламній компанії від журналу "Будинок та інтер'єр" захід виявився дуже масовим. Запрошені дизайнери інтер'єрів, архітектори і всі хто так чи інакше пов'язані з інтер'єрами, заповнювали КВЦ "Парковий" з двох годин дня і до моменту оголошення фіналістів зал був заповнений вщерть - люди стояли і на сходах, і в проходах, і на балконах.

Церемонія нагородження розпочалася о 20:30 із запізненням більш ніж на півтори години від заявленого часу. Організаторами було визначено кілька номінацій:
• Інтер'єр адміністративно-громадських будівель
• Інтер'єр торгових приміщень та підприємств громадського харчування
• Інтер'єр приватного будинку у стилі сучасна класика
• Інтер'єр приватного будинку у сучасному стилі
• Інтер'єр індивідуальної квартири у стилі сучасна класика
• Інтер'єр індивідуальної квартири у сучасному стилі
• Дизайн об'єктів інтер'єру – предмети освітлення
• Дизайн об'єктів інтер'єру – предмети меблів
Кожної номінації відібрали по п'ять претендентів, з яких оголосили трьох переможців. Дизайнери інтер'єрів - люди творчі, але при цьому ніщо людське їм не чуже, навіть такі емоції як заздрість. Наша дизайн-студія не виставляла свої проекти на конкурс, і, мабуть, тому ми могли об'єктивно оцінювати рівень конкурсних робіт. Хоча наша думка щодо представлених на конкурс робіт ніяк не впливає на результат оцінювання, ми повністю погоджуємося з журі щодо номінації «Інтер'єр адімністративно-громадських будівель». У цій номінації дизайн-студія SOesthetic group зробила неможливе-хлопці взяли всі три призові місця. Три проекти цієї дизайн-студії дійсно заслуговують на свої нагороди. Викликало легке подив, що команда Олега Волосовського не лише не взяла призових місць у номінації «Інтер'єр торгових приміщень та підприємств громадського харчування», але навіть не увійшла до п'ятірки номінантів, хоча вони виставили проекти таких відомих та цікавих закладів, як «CHI» (конкурсна робота №099), «Мозки бар» (конкурсна робота №100).
Що однозначно порадувало у всьому заході - це зустрічі з колегами-дизайнерами, партнерами по роботі (меблі, текстиль, шпалери, освітлення, техніка та інше).

 

 

interer-goda-2016_1   interer-goda-2016_2

interer-goda-2016_3   interer-goda-2016_4

interer-goda-2016_6   interer-goda-2016_7

interer-goda-2016_5   interer-goda-2016_8

interer-goda-2016_9   interer-goda-2016_10

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *