Foresters

  • Foresters_ Кухня 4

Заміський будинок у Київській області.

Загальна площа 300 м2 (без урахування цокольної технічної частини).

В планувальному рішенні будинок спроектований навколо так званої двосвітньої вітальні. Простора вітальня з висотою стелі більше за 6 метрів знаходиться в центрі будинку, з трьох сторін її оточують кухня, передпокій, сходи на другий поверх та решта приміщень. Четверта сторона вітальні має величезне панорамне вікно з виходом на терасу та задній двір прибудинкової території. На першому поверсі розташовані вітальня, передпокій, два санвузла, кінотеатр, кухня, кімната хатньої робітниці. Другий поверх передбачений для спальні, спортивної зали та гостьової кімнати. Гвинтові сходи ведуть з передпокою на другий поверх, де переходять в галерею.

Дизайн інтер'єру будинку виконаний в сучасному стилі (contemporary) із елементами мінімалізму. Для надання більш мінімалістичного стилю в оформленні вітальні ми запропонували огородження для периметру галереї зробити за допомогою скляної огорожі з розпеченого скла. Скління не передбачало наявності балясин, а виконане за допомогою прихованих кріплень. Скляна огорожа собою об'єднує обидва поверхи в єдине цілісне приміщення. Центральним елементом в дизайні вітальні є камін, який своєю конструкцією пронизує два поверхи від підлоги першого до стелі другого. Нижня частина каміна оздоблена італійським мармуром, а верхня декорована матованим склом. Крім каміну, вітальня має дещо, чим може також пишатися, це величезна дизайнерська люстра з кришталю та бронзи. Така люстра, справжній витвір мистецтва, можна довго розглядати її хитросплетіння та як світло відблискує в застиглих кришталевих краплях.

Кухня не має різкого відокремлення від вітальні і завдяки плануванню є єдиним цілим просторого приміщення. В дизайні кухні  також використаний мармур (для стільниці кухні та острова, а також панель робочої стіни), завдяки якому маємо тісний дизайнерський зв'язок з вітальнею. Барна зона кухні спроєктована таким чином, що з неї легко проглядається величезний телевізор в вітальні. Як окрема функціональна зона кухні, це обідня зона.

Дизайн інтер'єрів спальні та гостьової кімнати мають схоже оформлення та лягають в єдину концепцію оформлення всього будинку. Вони обидві світлі, в якості контрасту мають темну підлогу, оздоблену паркетною дошкою з дуба. Дизайн інтер'єру санвузлів стриманий, лаконічний, він  ідентичний для всіх трьох санвузлів, крім санвузла власниці.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *