Glee Waxa

  • Загородный дом в современном стиле. Гостиная. Камин. Зонирование

Двоповерховий заміський будинок Київської області.

Загальна площа 270 м².

Дизайн інтер'єру цього будинку виконаний у сучасному стилі. В оформленні будинку був використаний принцип планування open space, коли приміщення мають чітке зонування, але не є відокремленими або ізольованими. Єдині приміщення, які є винятком з цього принципу, - це спальні кімнати і, звичайно ж, санвузли. Наприклад, елементом зонування між вітальнею та кухнею є декоративна стіна зі скляних блоків, а сходовий марш від вітальні відокремлює скляну перегородку на всю висоту приміщення. Це дозволяє зберегти ефект просторого приміщення навіть за невеликої квадратури площі.

Тренди сучасної архітектури та дизайну інтер'єрів, а якщо бути точними, то сучасного житлового малоповерхового будівництва, в повній мірі використані при проектуванні даного заміського будинку. Такими є великі панорамні вікна від підлоги до стелі, що додають денного світла та простору в приміщення вітальні. Наявність великої кількості різних ніш, у яких розташовані вбудовані шафи, такий засіб дозволяє втілити стиль мінімалізм, коли проектуєш дизайн сучасного інтер'єру. Схеми вентиляції та кондиціювання, принцип та засоби освітлення приміщення. Мінімалізм - це не означає мало всього, це означає, що немає нічого зайвого. Перший поверх включає передпокій, коридор, вітальню, кухню-їдальню і гостьовий санвузол. Другий поверх відведений для спальних кімнат, дитячої кімнати, санвузлів та кабінету.

В дизайні вітальні, в кості матеріалу для перегородки між вітальнею та кухнею, ми використали склоблоки. Варто зазначити, що цей цікавий матеріал для оздоблення, як скляні блоки, все ще в тренді, їх часто використовують для стінових перегородок в інтер'єрах, особливо там, де є необхідність в додатковому освітленні. Дизайн інтер'єру спальні відповідає загальній концепції всього будинку, але завдяки кутовому розташуванню вікон, має свою особливість. В безпосередній близькості до кутових вікон ми передбачили зону відпочинку з двома високими кріслами та столиком для кави.

Свої особливі відмінності має і великих санвузол. По-перше, завдячуючи великому панорамному вікну, яким не кожна ванна кімната може похизуватися. По-друге, дизайн інтер'єру санвузла має цікавинку в вигляді допоміжної колони для зонування та нестандартним розташуванням рукомийника.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *