Handwriting

  • Handwriting-1

Дизайн інтер'єру барбершоп Київ

Загальна площа 70 м²

Дизайн-проект салону barbershop створений у характерній для подібних закладів стилістиці з використанням традиційних звичних матеріалів та засобів оформлення. Контраст матеріалів та форм, ось основний принцип, який лежить в основі концепції дизайну цього проекту. Так у нашому проекті дерев'яні декоративні елементи контрастують на темному тлі стіни, що тільки підкреслює красу та досконалість дерев'яної текстури. Холодні та строгі конструкції перегородок з металу та скла сприймаються затишними у поєднанні із шторами темно-синього кольору, та створюють стильний інтер'єр салону. І навіть стильні сучасні крісла, які можуть стати родзинкою кожного салону краси, в цьому інтер'єрі барбершопа виділені фактурною стіною з австрійської цегли.

Дизайн інтер'єру закладу, у якому створюватимуться стильні і сучасні образи, просто має бути взірцем стилю. І для формування власного стильного образу цього салону краси були використані досить масивні крісла та дивани з каретною стібкою та яскравою насиченою колірною гамою. Велика кількість декору дозволяє створити насичений інтер'єр з оригінальним дизайном, який можна довго розглядати. Елементи стилю loft, які використані для оформлення цього салону краси, створюють свою оригінальну атмосферу. І на відміну від іншого нашого проекту салону краси NINEL, де ми також використовували подібні елементи, результат у результаті інший. Основна відмінність цих двох салонів краси, це загальна стилістика та кольорова гама.

У планувальному рішенні приміщення має кілька функціональних зон, що частково або повністю розділені між собою. Так косметологічна кімната повністю ізольована від інших за допомогою loft-перегородок із металу та скла. Така ж перегородка частково відокремлює основний зал салону краси від рецепції та кімнати очікування. Приміщення barbershop прямокутне в плані, і для створення композиційних центів, протилежні стіни (за більшим його розміром) ми зробили найбільш акцентними. Для цього використовували насичений синій колір в оформленні стіни з одного боку і строката червоно-коричнева австрійська цегла з іншого.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *