Handwriting

  • Handwriting-1

Дизайн інтер'єру барбершоп Київ

Загальна площа 70 м²

Проект салону barbershop створений у характерній для подібних закладів стилістиці з використанням традиційних звичних матеріалів та прийомів оформлення. Контраст матеріалів та форм, ось основний принцип, який є основою цього проекту. Так у нашому проекті дерев'яні декоративні елементи контрастують на темному тлі стіни, що тільки підкреслює красу та досконалість дерев'яної текстури. Холодні та строгі конструкції перегородок з металу та скла сприймаються затишними у поєднанні із шторами темно-синього кольору. І навіть стильні сучасні крісла, які можуть стати родзинкою кожного салону краси, в цьому інтер'єрі барбершопа виділені фактурною стіною з австрійської цегли.

Заклад, у якому створюватимуться стильні і сучасні образи, просто має бути взірцем стилю. І для формування власного стильного образу цього салону краси були використані досить масивні крісла та дивани з каретною стібкою та яскравою насиченою колірною гамою. Велика кількість декору дозволяє створити насичений інтер'єр, який можна довго розглядати. Елементи стилю loft, які використані для оформлення цього салону краси, створюють свою оригінальну атмосферу. І на відміну від іншого нашого проекту салону краси NINEL, де ми також використовували подібні елементи, результат у результаті інший. Основна відмінність цих двох салонів краси, це загальна стилістика та кольорова гама.

У планувальному рішенні приміщення має кілька функціональних зон, що частково або повністю розділені між собою. Так косметологічна кімната повністю ізольована від інших за допомогою loft-перегородок із металу та скла. Така ж перегородка частково відокремлює основний зал салону краси від рецепції та кімнати очікування. Приміщення barbershop прямокутне в плані, і для створення композиційних центів, протилежні стіни (за більшим його розміром) ми зробили найбільш акцентними. Для цього використовували насичений синій колір в оформленні стіни з одного боку і строката червоно-коричнева австрійська цегла з іншого.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *