Hotowill

Дизайн інтер’єру невеличкого заміського будинку в сучасному мінімалістичному стилі.
Загальна площа 70 м²

В планувальному рішенні це помешкання спроектовано доволі просто, та має дві основні зони: зона сну та кухня-студія, які відокремлені одна від одної коридором. З коридору, поруч з входом в будинок, розташована гардеробна кімната, з іншої сторони коридору ми розмістили невеличкий санвузол з мінімальним набором, таких як  унітаз та рукомийник. При плануванні цього невеликого будинку було озвучене побажання замовників створити спальню, яка була б схожа на номер готелю, тобто окрім ліжка, щоб мала свій власний санвузол та гардеробну кімнату. Кухня-студія з площею майже 30 м² має зону відпочинку, кухню, ТВ- зону та обідню зону.

Відповідно до вимог планування і дизайн інтер'єру такого невеликого будинку мав бути доволі стриманим, стильним та мати особливу відмінність, але при тому бути доволі бюджетним у виконанні ремонтних робіт.

Кольорова гама, яку використали в оформленні інтер’єру заміського будинку, доволі стримана та прогнозована, в дизайні нема яскравих або контрастних сполук. Але саме таке поєднання світло-сірого та кольору кави з молоком з урахуванням оригінального  планування, дозволило створити просторе приміщення в межах невеликого одноповерхового будинку. Не дуже яскраво виражений контраст, який був застосований в оздобленні спальні, це контраст застосований в підборі текстилю для штор та  м’яких панелей для стін.

Що стосується оздоблення та підбору матеріалів, то слід зазначити, що за цими показниками можна вважати оздоблення майже бюджетним. Керамограніт, який був обраний для оздоблення підлоги, українського виробництва. Для оздоблення стін використана штукатурка з подальшим фарбуванням. Можливо єдине в оздобленні інтер’єру цього будинку, що складно назвати бюджетним, це профіль для тіньового шву. Так, це рішення майже не використовується для оздоблення помешкань з обмеженим бюджетом, але його переваги настільки вагомі, що ми вирішили не відмовлятися від нього. На такий крок, аби створити цікавий дизайн для приміщення, наші замовники погодилися. Також для створення більш затишного ефекту в цьому проекті використали м’які стінові панелі. М'які стінові панелі в дизайні інтер'єру спалень застосовуються часто, по-перше це стильно, по-друге такий засіб вносить щось оригінальне в житловий простір.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *