Інтер’єри для натхнення. “Downton Abbey”

Ні для кого не секрет, що людям творчих професій потрібна натхнення. Адже неможливо генерувати креативні ідеї 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Запас креативу зменшується і потрібно його поповнювати. Кожен сам для себе знаходить способи і засоби для натхнення.

Пропонуємо цікавий огляд теми англійський стиль в інтер'єрі. Цей матеріал ми зібрали на основі англійського серіалу Downton Abbey («Аббатство Даунтон»), який знімався протягом п'яти років (з 2010 по 2015 рік) і розповідає про життя англійської аристократичної сім'ї на початку 20століття. Цей матеріал вирішили оформити у вигляді слайд-шоу. У такому випадку публікація виходить більш інформативною у візуальному сприйнятті і є більш зручною для натхнення архітекторів та дизайнерів інтер'єру.

Звичайно, і тут суперечки немає, краще дивитися подібні інтер'єри наживо, побувавши особисто в тих місцях, де проходили зйомки. Але замок Highclere Castle (Хайклер, графство Хемпшир, Англія) відкритий для відвідувань лише 60-70 днів на рік. Подивившись фільм можна не лише вивчити інтер'єри, а й оцінити костюми персонажів, чого не можна зробити за особистого відвідування замку. Отже, є свої мінуси, а є плюси.

Найчастіше для дизайнера інтер'єрів немає необхідності копіювати той чи інший об'єкт. Хочеться просто вловити вектор: куди треба рухатися, щоб знайти матеріал для натхнення перед роботою над новим проектом. Копіювати те, що створено кимось до тебе - доля новачків у цій галузі. Професіонали з почуття власної гордості працюють за іншими правилами - їм досить якийсь дрібниці, щоб налаштуватися на потрібний лад і розвинути власну ідею.

І ми рекомендуємо надихатись цим матеріалом для роботи над дизайном інтер'єрів, а не копіювати його.

 

Ця публікація є більш розширеною версією статті "Англійський палацовий стиль у серіалі «Downton Abbey»".

Сюди увійшло набагато більше матеріалу, який не був використаний раніше.

Підбір матеріалу, створення слайд шоу-Цвіль Ольга.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *