Jadore Roche Bobois

Вчора, 16 травня 2019 року в салоні Roche Bobois на Жилянській, відбувся захід «Jadore Roche Boboi», який швидше можна назвати afterparty, як завершальний неформальний захід до офіційного та пафосного ART SPACE 2019.

Мета зустрічі - це неформальне спілкування з колегами по цеху (архітектори та дизайнери інтер'єру), і зустріч і спілкування з запрошеною знаменитістю - Саша Лакіч.

Саша Лакіч-дизайнер зі світовим ім'ям, який зараз розробляє меблі для бренду Roche Bobois. Незвичайне в кар'єрі дизайнера Сашка Лакіч полягає в тому, що в предметний дизайн меблів він прийшов з автомобілебудування. Цей сербський дизайнер став відомим завдяки своїй співпраці з такими автомобільними гігантами, як Peugeot, Yamaha, Honda та Kawasakі. Окрім автомобілів, у його портфоліо є розробки скутерів, мотоциклів, катерів та ще багато різноманітної техніки.

А днями Сашко Лакіч був одним із членів журі грандіозного архітектурно-дизайнерського конкурсу ART SPACE 2019, церемонія нагородження переможців у цьому конкурсі відбулася у Національній опері України 15 травня 2019 року.

 

Jadore Roche Bobois. Начало

 

Jadore Roche Bobois. Ольга Цвиль в салоне мебели Roche Bobois

 

Jadore Roche Bobois. Тусовка дизайнеров и архитекторов

 

Jadore Roche Bobois. На фото- Саша Лакич

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *