Як створюється проект

«Спочатку було слово»

Старт будь-якого проекту, чи це квартира, чи офіс, починається з обговорення: замовник висловлює свої побажання, а дизайнер уважно слухає і ставить навідні питання. Чим більше моментів обумовлено, тим пліднішою буде робота над проектом надалі. В даному випадку дрібниць немає, тут швидше так «дрібниці дуже важливі»: чи будуть у будинку тварини, чи часто буде в гостях теща, потрібне місце для лиж та інші важливі важливості.

Концепт

Наступний етап- формування загальної концепції та підбір матеріалів для проекту. Залежно від низки факторів, а це і складність об'єкта і наскільки перший етап був успішним, надання концепції може подаватися в одному з варіантів, це графічний ескіз (монохромний малюнок «від руки») або зображення, зроблене в комп'ютерній 3d графіці (іншими словами комп'ютерна візуалізація). Вид подачі (малюнки від руки або комп'ютерна графіка) - на розсуд дизайнера. Основне завдання цього етапу-закріплення в графічному вигляді загальної ідеї майбутнього об'єкта, а також пропозиція основних оздоблювальних матеріалів.

Візуалізація

Основна частина проекту-візуалізація. Іншими словами - це моделювання, хоч і віртуальне, майбутнього об'єкта. Майбутній інтер'єр вибудовується в реальних розмірах, з реальними матеріалами та меблями.

Технічна документація

Завершальним етапом у роботі над проектною частиною є створення тривимірної ( 3D ) візуалізації (створюється у програмі 3ds Max), а як і всієї робочої документації візуалізації (створюється у програмі AutoCad).
Кожне з приміщень, що розробляються, відображається в 2-4 ракурсах, при необхідності (на розсуд дизайнера) кількість ракурсів може збільшуватися. Формат подачі матеріалу - електронний вигляд (зображення у форматі jpeg або PDF), а також друкований вигляд (альбом формату А4 або А3, так само на розсуд дизайнера).

Пакет робочої документації, який отримує замовник після завершення цього етапу, включає:

  1. План приміщення до реконструкції
  2. Залишковий варіант перепланування
  3. Схема демонтажу стін та перегородок
  4. Обмірювальні креслення *
  5. Площі поміщень та експлікація
  6. Схема розміщення меблів
  7. Схема підлог
  8. Схема теплої підлоги (якщо є)
  9. Схема потолків
  10. Схема освітлення
  11. Схема прив'язки світильників до стелі
  12. Схема прив'язки вимикачів до світильників
  13. Схема розташування розеток та електровиводів
  14. Схема кондиціювання та вентиляції
  15. Схема прив'язки сантехніки
  16. Розгортки стін
  17. Паспорт оздоблювальних матеріалів

 

*  Розміри приміщень

** Розміри, прив'язки, перетину стельових конструкцій

Формат подачі матеріалу - електронний вигляд (зображення у форматі PDF), а також друкований вигляд (альбом формату А4).

Авторський супровід

Окремим етапом роботи, після проектної частини, є авторський супровід проекту. Якщо проектна частина зовсім не вимагає присутності дизайнера на об'єкті, за винятком першого разу, коли здійснюється замір, то авторський супровід - це етап безпосередньої роботи з об'єктом. У цей час відбувається вибір комплектації інтер'єру (меблі, освітлення), здійснюється контроль за втіленням проекту в життя. Також на цьому вирішуються спірні моменти, що виникають у процесі ремонту (будівництва). Супровід - це виїзд дизайнера на об'єкт 4-5 разів на місяць.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *