Як я провів iSaloni. Враження дизайнерів

27 квітня 2017 року на майданчику DIZAAP Artell відбулася зустріч з назвою "Як я провів iSaloni. Враження дизайнерів."

На перший погляд назва заходу трохи нагадує тему шкільного твору після літніх канікул, і звучить дещо наївно, але зміст зустрічі цілком серйозний та захоплюючий. Цікаво, як на один захід дивляться різні люди, які предмети чи інсталяції вражають їх. Найвидатніша виставка, що має колосальний вплив на індустрію дизайну інтер'єру та fashion, так по-різному сприймається різними творчими людьми.

 

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. Зрители

 

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. На фото Виктор и Ольга Цвиль

Першою презентацію розпочала Йова Ягер та розповіла про свої враження про міланську виставку 2017 року. Йова-архітектор, що спеціалізується на проектуванні ресторанів у сучасному стилі, її проекти впізнавані та мають свій унікальний стиль. За її словами, хотіла знайти на iSaloni апсайклінгові меблі, тобто меблі, які можна по завершенню її експлуатаційного терміну багаторазово переробляти. На жаль, таких меблів було представлено дуже мало. Тим не менш, розповідь була цікавою, були виділені на думку Ягер, основні тенденції у виборі матеріалів, фактур та кольору.

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. НА фото Йова Ягер

Презентація другого спікера-Олени Добровольської відрізнялася від інформації, яку донесла Йова Ягер, хоча у презентації й потрапляли окремі слайди, які вже були у першій презентації.

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. НА фото Елена Добровольская

Презентація Олега Волосовського була заготовлена ​​на завершення вечора і це було справжнім подарунком дизайнерам інтер'єру та архітекторам. Справа в тому, що попередні спікери розповіли про свої враження від iSaloni як відвідувачі виставки, а Олег Волосовський був її учасником. На iSaloni у 2017 році Олег зі своєю компанією Loft buro, а також партнерами (компанія Експо лайт та Компанія Тайгер) брав участь у цьому знаковому заході. Як передісторія він розповів, наскільки складно і дорого бути учасником цієї виставки, особливо якщо ти з маловідомої для італійців України. Але Олег Волосовський із партнерами виступили гідно, і на належному рівні представили свої цікаві розробки, чим і заявили про себе та Україну. Як об'єкти були виставлені унікальним способом виконані маски, які передають різні характери та емоції людей. Також була представлена ​​колекція світильників, які розроблені Олегом та його компанією Loft buro.

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. На фото маски

 

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. На фото Олег Воловский и стенд в Милане

 

Как я провёл iSaloni. Впечатления дизайнеров. НА фото светильник Олега Волосовского

 

Фрагмент виступу Олега Волосовського на зустрічі у DIZAAP "Як я провів iSaloni. Враження дизайнерів" 27 квітня 2017 року

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *