KIFF 2017 весняна меблева виставка

З 15 по 18 березня у Києві проходить KIFF 2017 Міжнародний меблевий форум. Весна меблева виставка проходить в Київ Експо Плаза на Салютній 2б.

Масштабна виставка розміщується у трьох павільйонах та об'єднує сотні учасників і не лише з України.

Кожен, хто поважає себе дизайнер інтер'єру або архітектор, повинен відвідувати подібні заходи, щоб знати всі нові тенденції. Таких колег на виставці ми зустріли багато. Вкотре здивувала компанія TIGER. виставивши у вигляді 3d об'єкта свій татем.

Побачили живе крісло від команди Олега Волосовського Loft Buro.

 

KIFF 2017_1

1 березня під час проведення виставки компанія MODUS оголосила початок новому щорічному конкурсу дверних ручок Maniglia Nuova 2017. Цього року конкурс проходитиме за зміненими правилами, тепер визначатимуть фіналістів відомі українські дизайнери інтер'єру та архітектори. У минулих конкурсах суддівські повноваження належали компанії MODUS.

KIFF 2017_2

Другим цікавим заходом під час KIFF 2017 був виступ Віталія Івахова, успішного українського бізнесмена, власники салону меблів "100% інтер'єр". Саме під його егідою запущена у серійне виготовлення, розроблена Сергієм Готвянським кухня SMART,презентації якої ми були присутні в салоні "100% інтер'єр". Його лекція була присвячена сучасним тенденціям у проектуванні та виготовленні кухонь. Лекція проходила в аудиторіумі виставки KIFF 2017 року.

KIFF 2017_3

На виставці у виробників плетених садових меблів помітили легендарне крісло "Павич" (Armchair Peacock). У нас є публікація, в якій розповідається про історію створення цього легендарного крісла та його кар'єру в кіно. Прочитати статтю про крісло "Павич" (Peacock) можна тут

KIFF 2017_4

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *