KIFF 2020

З 26 по 19 лютого 2020 року у Києві проходить весняна меблева виставка KIFF 2020. Місце проведення – Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті.

Це вже 17-й міжнародний форум виробників та постачальників меблів, і це найбільша виставка меблів та предметів інтер'єру в Україні. По самій виставці можна сміливо відстежувати тренди у дизайні інтер'єру загалом. Так як охоплення виставки дуже широке, це меблі, предмети освітлення, декоративні елементи та предмети для інтер'єру, текстиль, різні підлогові покриття, кераміка та сантехніка, і навіть обладнання та інструменти для виробництва меблів.

За останні кілька років ми помітили одну особливість, якщо до 2010-2012 років найбільш насиченими вставками були осінні, то тепер пріоритети зрушені на весняні виставки. Тепер вони більш грандіозні та жваві.

KIFF традиційно поєднує виробників та їх представників, дизайнерів інтер'єру та архітекторів, дизайнерів-декораторів, різних покупців (кінцевого споживача). Це чудове місце зустрічей із партнерами, з якими довелося укомплектувати не один десяток інтер'єрів. Ну і, звісно, ​​пошук нових партнерів та нових матеріалів для майбутніх проектів.

 

 

KIFF 2020. Экспозиция выставки

 

KIFF 2020. Мастерская дизайна ViO-design

 

KIFF 2020. Павильон выставки

 

KIFF 2020. Вертикальное озеленение. ViO-design

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *