Комод DECEPTIVE WAY

Сучасний комод

з використанням шпону горіха в поєднанні з фарбованим МДФ.

komod-deceptive-way-SSP_1

 

Цей комод є результатом співпраці  плідної співпраці майстерні  дизайну ViO-design та вітчизняного виробника меблів. Зі свого боку, як дизайнери, ми часто співпрацюємо з виробниками меблів, та разом вносимо вклад в просування та популяризацію українського продукту в сфері індустріального дизайну. Окрім основного направлення нашої професійної діяльності з дизайну інтер’єрів, промисловий дизайн також лежить в площині наших інтересів.

Історія створення цього комоду майже традиційна для українського предметного дизайну, до нас звернувся виробник меблів з такою фразою «маю цікавий шпон, використайте його для якогось виробу, бо дуже шкода пускати його на виготовлення дверей». Шпон дійсно цікавий, горіх з яскраво вираженою серцевиною, нетривіальне контрастне поєднання кольорів шпона. Контрастна серцевина собою задає вектор напрямку, використати це й було першою думкою. Слід зазначити, що в процесі роботи як над дизайном інтер’єрів, так і над окремими виробами, ми використовуємо як правило відоме висловлювання «Легко ускладнювати, складно спрощувати». Тоді й з’явилася ідея провернути невеликий фрагмент з малюнка шпона на 45 градусів. Таким чином ми не просто позбавили цей меблевий виріб буденності, бо шпонованих комодів з горизонтальним малюнком та без ручок чимало, а така дрібничка одразу зробила його унікальним. По-друге, ми додали трохи філософії в концепцію витвору, що навіть така невеличка дрібниця, як зміна направлення малюнка, суттєво змінює загальний вигляд та враження від споглядання на меблі.

 

В якості дрібного доповнення до загальної концепції комоду, опорні ніжки в своїй конструкції теж мають елементи з  нахилом в 45 градусів. Для виготовлення меблевих ніжок ми використали алюмінієву трубу з перетином 20x70 мм, пофарбовану в чорний колір. Вибір в бік алюмінієвого профілю впав через його технічні характеристики, а саме через радіус округлення ребра вздовж деталі. Справа в тому, що алюмінієвий профіль має менший радіус округлення, ніж стальна труба, це співвідношення виглядає так, 1 мм проти 2 мм. Менший радіус округлення ребра профілю надає витонченості виробу в цілому.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *