Конкурс Roche Bobois Design Award 2019

2019 року Україна обрана країною проведення традиційного конкурсу Roche Bobois Design Award. Про це було анонсовано дизайнерам та архітекторам на майстер- класі Саші Лакіч в салоні Roche Bobois. А тепер конкурс одержав офіційний старт.

Французький бренд Roche Bobois відомий у всьому світі своїми оригінальними і часто нестандартними формами та рішеннями. Його різноманітною продукцією можна укомплектувати будь-який інтер'єр у сучасному стилі. Можливо, завдяки цьому він такий популярний серед архітекторів і дизайнерів інтер'єру. Як кажуть самі представники компанії, у Roche Bobois немає свого єдиного стилю, причина полягає в тому, що над створенням колекцій меблів трудяться дизайнери з різних країн. Компанія Roche Bobois представлена ​​більш ніж 250 шоу-румами в 55 країнах світу.

Конкурс Roche Bobois Design Award проводиться кожні два роки з 2009 року в новій країні з метою пошуку нових талановитих дизайнерів для поповнення своїх колекцій меблів. Цього року вибір було зроблено на користь України, що дуже піднімає рейтинг українських дизайнерів на міжнародному рівні. У конкурсі беруть участь дизайнери інтер'єру, архітектори, предметні дизайнери.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *