Конкурс Ukrainian Urban Awards

1 червня 2018 року у Києві завершився конкурс Ukrainian Urban Awards. Цей конкурс організований журналом «Будинок та інтер'єр» та покликаний визначити найкращі архітектурні проекти в Україні. На відміну від дизайнерського конкурсу «Интерьер года», э

той конкурс винятково архітектурний.

Заключний захід оголошення переможців конкурсу Ukrainian Urban Awards відбувся у КВЦ Парковий (м. Київ, Паркова дорога 16). На цю церемонію було запрошено весь архітектурний бомонд. Гостей було справді багато, хтось представляв свої проекти, які беруть участь у конкурсі, хтось прийшов підтримати друзів та знайомих, хтось прийшов просто ознайомитись із роботами конкурсантів.

І якщо «Інтер'єр року» відзначатиме свій 10-річний ювілей, конкурс Ukrainian Urban Awards проводиться вперше. Слід зазначити, що перший млинець не грудкою.

Висококваліфіковане журі, до складу якого входили знамениті архітектори країни та з-за кордону визначили найкращих. Перше місце отримав проект команди Олега Дроздова (ArchDaily) "Театр на Подолі". Цей гучний проект свого часу розділив на два табори не тільки міську громадськість, а й архітектурний світ. Суспільство сприйняло його дуже неоднозначно, але незважаючи на це, проект отримав свою нагороду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *