Leonardo Hall

  • Leo-Hall-1-bar

 

Загальна площа 170 м²

Дизайн інтер'єру залу бару-ресторану виконано у стилі американського клубу 70-х років 20 століття. У планувальному рішенні використано традиційну схему організації простору бару-ресторану: зону бару, дві окремі групи столів на 6 персон, VIP зону з м'якими диванами та велику зону для групи відвідувачів. Загалом зал розрахований на 50 посадочних місць з можливістю додаткового розміщення до 80 осіб. Оскільки у закладі планується проведення stand up шоу та музичних заходів, без сцени не обійтися. Сцена оформлена відповідно до стилістики всього залу, червоні оксамитові портьєри – композиційний цент цієї зони. Планування ресторану вирішено таким чином, що сцена проглядається з будь-якої точки, де б не знаходився відвідувач, при цьому зона бару дещо відокремлена, але не ізольована.

У стилістику 70-х ми додали більше брутальності у вигляді металевих ферм та чорного кольору, хоча основні стилістичні характеристики були збережені для впізнаваності стилю. Основне поєднання кольорів, це чорний і червоний з невеликими вкрапленнями приглушених кольорів, однак яскраво-жовті стільці свідомо виділені.

Тематику 70-х років для оформлення ресторану вибрав замовник, хоча зала має робочу назву «Зал Леонардо». Поєднувати назву зі стилістикою оформлення інтер'єру ресторану було необов'язково, але ми постаралися і зробили. Тим, хто знайомий із творчістю та життям великого італійського художника Леонардо да Вінчі, буде легко знайти ті підказки, які ми сховали у цьому залі.

Зал, який виконаний у стилістиці американської клубної класики, є ще одним із залів ресторанного комплексу, розробленого нашою студією кілька років тому.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *