Leonardo Hall

  • Leo-Hall-1-bar

 

Дизайн інтер'єру бара-ресторану

Загальна площа 170 м²

Дизайн інтер'єру зали бару-ресторану виконано у стилі американського клубу 70-х років 20 століття. У планувальному рішенні використано традиційну схему організації простору бару-ресторану: зону бару, дві окремі групи столів на 6 персон, VIP зону з м'якими диванами та велику зону для групи відвідувачів. Загалом зал розрахований на 50 посадкових місць з можливістю додаткового розміщення до 80 осіб. Оскільки у закладі планується проведення stand up шоу та музичних заходів, без сцени в інтер'єрі не обійтися. Власне сцена оформлена відповідно до стилістики дизайну всієї зали, червоні оксамитові портьєри – композиційний центр цієї зони.

Планування ресторану вирішено таким чином, що сцена проглядається з будь-якої точки, де б не знаходився відвідувач, при цьому зона бару дещо відокремлена, але не ізольована. В планувальному рішенні приміщення ресторану включає в себе декілька функціональних зон. Ці зони є практично самостійними попре те, що не мають чітких меж, які б могли ізолювати одну від одної. Таке планування ресторану продиктоване загальної концепцією оформлення, що дозволяє абсолютно всім відвідувачам бути в курсі того,, що відбувається на сцені.

Під час проєктування ресторану нам вдалося позбутися сліпих зон в приміщенні ресторану. Навіть опорні колони, що розташовані майже в центрі приміщення вписуються в загальний інтер'єр та виконують крім своєї прямої, ще й декоративну функцію. В проєкті ресторану дизайнери передбачили декілька оригінальних локацій для фотографування. Такими локаціями є спіральні металеві сходи, декоративні композиції з підсвіткою на декількох стінах.

У стилістику 70-х ми додали більше брутальності у вигляді металевих ферм та чорного кольору, хоча основні стилістичні особливості були збережені для впізнаваності стилю. Як на наш дизайнерський смак, інтер'єр ресторану тільки виграв. Основне поєднання кольорів, це чорний і червоний з невеликими вкрапленнями приглушених кольорів, однак яскраво-жовті стільці свідомо виділені. Нечисельні яскраві кольори сприймаються дуже насиченими завдяки темному фону, така дизайнерська хирість дозволяє свідомо виділити необхідний елемент в інтер'єрі.

Тематику 70-х років для оформлення ресторану вибрав замовник, хоча зала має робочу назву «Зал Леонардо». Поєднувати назву зі стилістикою оформлення інтер'єру ресторану було необов'язково, але ми постаралися і зробили. Тим, хто знайомий із творчістю та життям великого італійського художника Леонардо да Вінчі, буде легко знайти ті підказки, які ми сховали у цьому залі. Для дизайнера інтер'єру проєктувати ресторан в такій стилістиці, це справжнє задоволення.

 

Зал, який виконаний у стилістиці американської клубної класики, розташований поруч з VIP залою в межах одного готельно -ресторанного комплексу.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *