LONER

Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири в м. Київ

Загальна площа 28,1 м²

Luhova - 01

Luhova - 02

Luhova - 03

Luhova - 05

Luhova - 07

Luhova - 08

Luhova - 09

 

Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири в сучасному стилі для холостяка, це один з наших проєктів, в якому звичні для багатьох норми та стандарти були змінені на протилежні. Наш замовник є людиною цікавою та оригінальною, саме через його погляди та особисті бачення в проєкт було додано багато цікавих та незвичних рішень. На справді, поняття «незвичні рішення» залежать від кута, під яким дивишся на ситуацію. Коли проєктуєш квартиру для родини з дітьми, рішення будуть одні, а коли проєктуєш для холостяка, то відштовхуватися доводиться від інших потреб та вподобань.

Однокімнатна квартира з невеличкою площею в 28 м² розташована в історичному районі Києва. Але оригінальність квартири полягає в плануванні, характерному для забудов тих часів. Дуже тісний санвузол, душова з виходом на кухню, коридор в центрі квартири та трохи дивне планування передпокою, ось що дісталось нам від забудовника з минулого століття. З наданих замовнику варіантів перепланувань він обрав цей варіант. В планувальному рішенні остаточний варіант, в порівнянні з початковим, отримав суттєві переваги.

Загальна концепція в дизайні квартири та її плануванні, це відкритий простір, по суті в решті ми маємо квартиру-студію. Передпокій лише частково відокремлений шафою від кімнати, що дозволяє використовувати його більш зручно. В санвузлі передбачені лише необхідні санітарно- технічні прибори, на скільки це дозволяє невеличка площа. Для оптимізації площі санвузла використали рукомийник, що розташовуються над пральною машиною, в такому випадку висота його розташування трохи більша за звичайну.

Житлова кімната об’єднана з кухнею та балконом і в такому варіанті формують єдиний простір. Кухонний гарнітур складається з мінімального набору шаф, але достатнього для холостяка. Без оптимізації не обійшлося на кухні, так ми використали цікаве кухонне обладнання мікрохвильовку з витяжкою. В нашій країні таке обладнання використовується не так часто, а от в Штатах це звичайна річ. Балкон в кімнаті холостяка, це окрема історія, в цьому випадку балкон виконує роль робочого кабінету, оскільки наш замовник працює вдома.

Дизайн інтер’єру квартири простий та лаконічний, сучасні тенденції відслідковуються в деталях. Взагалі в дизайні та оформленні приміщення використаний принцип констрасту, і це мається на увазі не лише контраст кольорів, а контраст форм також. На фоні світло-сірих, майже білих, стін підкреслено контрастно виглядають темні меблі. І навпаки, там де стіни темні, на їх фоні розташовані предмети вжитку світлих кольорів. Подібні засоби ми доволі часто застосовуємо при проєктуванні сучасних інтер’єрів в стилі мінімалізм.

Однією з умов перед початком робіт з проєктування однокімнатної квартири було дотримання бюджету на ремонтні роботи та використання бюджетних матеріалів в оздобленні приміщення. Для суттєвої економії фінансів та часу ми використали стінові панелі з ДСП в якості оздоблювального матеріалу для стін. Проте таке оздоблення використане не абсолютно для всіх стін в квартирі, частина поверхонь все ж була оздоблена декоративною штукатуркою з наступним фарбуванням.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *