Майстер-клас архітектора Patrik Schumacher

Патрік Шумахер (Patrik Schumacher) - провідний архітектор Zaha Hadid Architects. Патрік Шумахер здобув освіту в університеті Штутгарта (Німеччина) у 1990 році та в лондонському Southbank. Докторський ступінь в Інституті культурних наук Університету Клагенфурта (Австрія) отримав у 1999 році.

Patrik брав участь у всіх проектах Захі Хадід, а зараз він активно працює в декількох глобальних проектах, у тому числі Kartal Pendik в Стамбулі і One North в Сінгапурі.

9 грудня 2016 року Патрік Шумахер провів майстер-клас у Києві в рамках головного архітектурного заходу України "Інтер'єр року 2016", який було організовано журналом "Будинок та інтер'єр" та проходило у КВЦ "Парковий".

Патрік продемонстрував безліч геніальних проектів архітектурної студії ZahaHadidArchitects, які вражають сміливістю рішень не тільки звичайних людей, а й іменитих дизайнерів та архітекторів. Він розповів про принципи в проектуванні, які їхня студія вивела у своєрідне зведення правил і називає терміном PARAMETRICISM. Будь-який із проектів цієї студії вимагає тривалого ознайомлення, що не уявлялося можливим у рамках проведеного майстер-класу, так як і аудиторія та організація заходу не зовсім була підходящою. У нас склалося таке відчуття, що присутні не зовсім розуміли, що перед ними виступає архітектор такого рівня, і вони просто чекали на наступні заплановані заходи і не залишали своїх зайнятих місць. Однозначним є те, що такі майстер-класи потрібно проводити самостійними, не поєднуючи їх з іншими заходами, щоб зібрати публіку, яка оцінить подану їм інформацію належним чином.

 

Patrik Schumacher_ViO_1

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *