Майстер-клас від дизайнера Ora Ito

9 грудня 2016 року у рамках проведення заключної частини заходу "Интерьер года 2016" пройшов майстер-клас французького дизайнера Ора Іто (Ora Ito).

Майстер-клас відомого на весь світ предметного дизайнера проходив у КВЦ "Парковий" у Києві, організатором виступав журнал "Будинок та інтер'єр".

Ora Ito, а слід зауважити, що це творчий псевдонім Іто Морабіто (Ito Morabito), за час не дуже тривалої бесіди перерахував торгові марки, з якими він співпрацював як предметний дизайнер, це "Bic" і "Nike", "Apple" і "Louis Vuitton", а також багато інших.

Сам Ora Ito не має дизайнерської або архітектурної освіти, хоча сам є вихідцем з "архітектурної" сім'ї: його батько (Паскаль Mорабіто) - дизайнер, а дід (Ів Бернар) - архітектор. Він був відрахований з престижного навчального закладу Ecole de creation et de design (Школа творчості та дизайну), хоча, за окремими відомостями, пішов самостійно, бо був незгодний із програмою навчання.

У відповідях на запитання, Ора Іто висловився, що шкодує про те, що в нього немає закінченої дизайнерської освіти, і наполегливо рекомендує спочатку отримати її, а вже потім пробувати себе у сфері дизайну. Аргументує це він своїм життєвим прикладом, коли йому доводилося досить складно переконувати своїх потенційних роботодавців, що вони не шкодуватимуть, співпрацюючи з ним.

ora_ito_vio

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *