Mikelangelo-VIP

  • Mikelangelo-01

VIP зала ресторану
Загальна площа 50 м²

Дизайн-проект інтер'єру VIP-зали ресторану Київської області. Інтер'єр зали ресторану виконаний у стилі "сучасна класика" з притаманними йому ознаками. В загальній концепції оформлення інтер'єру лежить принцип контрастного поєднання, коли сучасні предмети меблів та освітлення контрастують із класичними матеріалами.Варто зазначити, що останнім часом архітектурний стиль "сучасна класика" займає панівне місце серед стилів для оформлення інтер'єрів. А від себе, як дизайнерів інтер'єру, додамо що працювати в такій стилістиці одне задоволення.

Так на тлі чорно-білої шахової підлоги, характерної для класичних палацових інтер'єрів, урочисто виглядають яскраві крісла та дивани. Сучасні світильники та стельовий декор із позолотою відтінюються завдяки насиченому синьо-зеленому кольору стін. І навіть класичні молдинги та ліпний декор контрастно поєднуються із сучасним принтом картин. Тонка, ледь помітна рама картин не перетягує увагу на себе, а дозволяє фокусуватися до нашої уваги на вмісті полотна. Саме контрастне поєднання кольорів та предметів в інтер'єрі робить дизайн в цілому набагато яскравішим та таким, що може запам'ятовуватися.

В оформленні залу ресторану, названого власниками «Зал Мікеланджело», простежується зв'язок з назвою. Головне посилання прихована навіть у вигляді картин із фрагментарним зображенням найвідомішої скульптури великого майстра, а використанні керамогранита з імітацією текстури мармуру для обробки підлоги. Варто зазначити, що використання каменя як оздоблювального матеріалу характерно для стилю сучасна класика. Оригінальне поєднання позолоти в декорі та світильниках з мармуром надає помпезності та вишуканості цьому закладу. Великі вікна дають можливість освітлювати приміщення денним світлом, що надає йому легкості та простору.

Вже в самій назві цієї зали закладений відповідний рівень для засобів та загальної концепції оформлення інтер'єру. В разі на стільки гучної та величної назви ресторану на честь великого майстра Мікеланджело, дизайн інтер'єру просто зобов'язаний бути на належному рівні. Саме тому й підбиралися для оздоблення інтер'єру відповідні оздоблювальні матеріали, предмети освітлення та меблі.

Стильна та витримана класика у поєднанні із сучасними предметами меблів та освітлення, підкреслює загальний стиль всього ресторану та додає йому статусу. Така зала цілком здатна бути гідним закладом для проведення корпоративного заходу, що потребує належного рівня оформлення інтер'єру.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *