More Marble

  • More-Marble-01

Загальна площа 137 м²

Трикімнатну квартиру у м. Київ. Інтер'єр цієї квартири виконаний у сучасному стилі, іноді його називають стиль contemporary. Стандартний набір приміщень для квартири: передпокій, кухня, вітальня, дитяча кімната, спальня та два санвузли. Однією з умов у технічному завданні перед початком роботи над проектом була необхідність створення робочого місця для глави сім'ї. Завдяки нестандартному плануванню квартири, ми змогли знайти місце для майбутнього кабінету не в спальні або на кухні, як часто доводиться це робити в малогабаритних квартирах, а у вітальні.

Дизайн інтер'єру цієї квартири побудований на принципі контрасту, і він простежується не тільки у підборі кольору стін або меблів, принцип контрасту збережений у виборі оздоблювальних матеріалів, меблів. Принцип контрасту в самому стилістичному рішенні інтер'єру - це поєднання витончених дротяних конструкцій у позолоті за підтримки панелей з мармуру, з досить масивними металевими елементами у вигляді перегородок у чорному кольорі на тлі шпонованих панелей. Контраст спальні - це ажурна позолочена люстра зі скляними елементами на тлі темної, кольору антрацит, стіни. Незвичайно, як для спальні, це оздоблення фрагмента стіни в узголів'ї ліжка величезною панеллю натурального каменю - синій кальцит (calcite azul extra). А, наприклад, у вітальні оригінальним чином поєднується брутальний кабінет, де з'єднання чорного металу у вигляді перегородок із шпонованими панелями балансує з легкою та повітряною вітальнею, в якій позолочені дротяні каркаси люстри, журнального та кавового столика виглядають ще граціозніше на тлі світлих стін та панелей мармуру (calacata carrara).

Потрібно відзначити, що для більшості приміщень квартири, а це кухня, вітальня та спальня, у проекті використаний натуральний камінь як оздоблення стін. У вітальні - це мармур (calacata carrara), в кухні - для робочої зони (так званий фартух) мармур (breccias sarda). А для стільниці рясніший мармур (invidible greygold lether), в спальні-кальцит (calcite azul extra). Причина такій кількості мармуру в інтер'єрі - любов власників квартири до природних матеріалів. Як показала історія, будь-який синтетичний матеріал не затримується на піку популярності дуже довго, або його замінює новий цікавіший конкурент, або людство повертається до перевірених природних матеріалів, або до тих, що мають великий відсоток природних матеріалів у своєму складі.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *