motion

Конкурс «Двері майбутнього 2021» був організований виробником з Харкова «Міністерство дверей» за підтримки «AGT plus», «Українська дверна асоціація», журнал «Дім та інтер’єр», будівельна компанія «Інтергалбуд». Приємно, коли вітчизняні виробники активно стали співпрацювати з українським дизайнерами з питань співпраці. Звісно, що пройти повз такого конкурсу ми просто не могли.

Для участі у загальноукраїнському конкурсі ми розробили три варіанти дизайну вхідних дверей. В результаті один з варіантів був обраний журі конкурсу та зробив нас переможцями. Наш дизайн вхідних дверей зайняв 1-е місце в конкурсі «Двері майбутнього 2021».

Основна ідея дизайну вхідних дверей полягали в створенні футиристичної форми. Під час роботи над дизайном дверей ми намагалися відійти від шаблонних форм та звичного вигляду дверного полотна. В дизайні нашої моделі можна помітити динаміку, наче дві половинки дверей починають свій рух в іншому напрямку, ніж ми звикли бачити при відкриванні дверей.

Для того, щоб додатково виділити та підкреслити імітацію динаміки в формі полотна, ми використали два контрастних кольори, це темний графітовий та мідно-оранжевий. Внутрішня накладка для дверей має вигляд, схожий з зовнішньою стороною, але форма створена за допомогою фрезерування. Для того, аби двері можна біло легко вписати в інтер’єр приміщень, для внутрішньої накладки ми обрали білий колір.

motion_1

 

diplom-dveri-maibutniogo-2021-peremozhets

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *