Наша ручка у каталозі Linea Cali

Ми-дизайнери інтер'єрники, тобто основна наша діяльність-це дизайн інтер'єру. Але останніми роками ми стали активно пробувати себе у сфері предметного дизайну. Слід зазначити, що це досить цікава галузь дизайну. Для нас це цікаво, це виклик самому собі, це спроба спробувати свої сили у чомусь новому. І ось протягом останніх трьох років візьмемо участь у конкурсі дверної ручки Maniglia Nuova, організованого компанією MODUS. Цей конкурс спрямований на пошук цікавих та сучасних дизайнів для створення дверних ручок компанією Linea Cali. Компанія Linea Cali входить до п'ятірки найбільших виробників Італії.

Минулого року одна з наших ручок, які ми подали для участі у конкурсі, пройшла у фінал Maniglia Nuova 2018, але не стала переможцем. Керівництво компанії вирішило викупити наш дизайн ручки для серійного виробництва. Тепер наша ручка Wind - у каталозі дверних ручок Linea Cali!

Вчора, в салоні MODUS мали можливість подивитися нашу ручку у всіх колірних варіантах та особисто поспілкуватися з одним із співвласників та головним дизайнером компанії Linea Cali.

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali_1

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali_2

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali_3

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali. На фото- с Mario Facchetti

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali. Ручка Wind

 

Наша ручка в каталоге Linea Cali. Ручка Wind на заставке странички компании в Фейсбук

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *