NEW

  • Гостиная в современном стиле (минимализм). На фото зона отдыха, аквариум и новогодняя ёлка

Робочий варіант проекту для котеджу у с. Нове, Київської області.

У планувальному рішенні вітальня розділена на дві зони: зону відпочинку та камінна зона. З вітальні є вихід на терасу, саме ця особливість вітальні і вплинула на варіант розташування меблів та планування. Ідея в тому, щоб зону відпочинку ізолювати від проходу на терасу. У дизайні інтер'єру вітальні використано принцип контрастного поєднання кольорів. На тлі переважаючого світлого сіро-бежевого кольору помітно виділяються окремі елементи кольору графіту. Як акцентні локальні кольори використано смарагдовий колір у тканині м'яких подушок крісел. Спочатку композиційним центром у вітальні планувалося зробити зону каміна, але в процесі роботи було вирішено виділити конструкцію з акваріумом.

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати дещо відрізняється від загальної концепції будинку та оформлений в осучасненій стилістиці твору Льюїса Керролла «Аліса в Задзеркаллі». Ця стилістика проглядається фрагментами і при швидкому огляді практично невловима, але дрібні деталі в декорі і колірному рішенні тонко натякають на її присутність.

Всі рішення в розробці дизайну спальні заміського будинку продиктовані особливістю конструкції даху. Справа в тому, що другий поверх будинку мансардного типу, внаслідок чого існують скоси, з якими довелося рахуватися. Насправді подібні конструкції лише здаються оригінальними на перший погляд, у житті вони вносять безліч обмежень у плануванні та схемі розташування меблів кімнати. У цьому конкретному випадку ми знайшли рішення та особливість конструкції перетворили на перевагу. З такою схемою розташування ліжка вдалося обіграти вісь симетрії приміщення, що додало дизайну інтер'єру спальні своєрідний і оригінальний вигляд.

Коли ми працювали над проектом вітальні, у нас з'явилася ідея для дизайну моделі дверей, що врешті була представлена ​​нами на конкурс дизайну міжкімнатних дверей. Саме ця модель дверей GEXA пройшла у фінал конкурсу.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *