Дизайнери інтер'єру

Майстерня дизайну ViO-design

we-bw-600

Вітаємо Вас на сайті дизайнерів інтер’єру Віктора та Ольги Цвіль «VIO-design.kiev.ua». Дизайн інтер’єрів став нашою новою професією з 2005 року ще до закінчення «АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі». Напрямок нашої діяльності – розробка дизайну інтер’єру квартир та котеджів, кафе та ресторанів, офісів та магазинів. Розробка дизайну екстер’єру та предметний дизайн. У процесі спільної роботи ми переконалися, що творчий тандем, коли чоловічий конструктивізм і прагматичність, що гармонійно зливається з жіночою тонкістю сприйняття та естетикою, найбільш продуктивний. Нам цікаво працювати в різних стилях та напрямках – від етнічного до постмодерну. Незважаючи на те, що ми здебільшого займаємося розробкою проектів у Києві та Київській області, на нашому рахунку є реалізовані проекти в інших містах України та за кордоном.

Diplom_1

Diplom_2

Дипломи, нагороди, публікації. Все, що говорить про нас та за нас.

Sertificat_1

Сертифікат учасника міжнародної виставки COMFORT HOUSE 2016 Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

Diplom_1

Диплом фіналістів Всеукраїнського дизайнерського конкурсу дверних ручок Maniglia Nuova 2016

Diplom_2

Диплом фіналістів Всеукраїнського дизайнерського конкурсу «Ukrainian WOOD Fashion 2016»

Diplom_3

Диплом AGTplus "Конкурс 3d візуалізації з використанням текстур Alvic"

Диплом Maniglia Nuova 2017

Диплом фіналістів Всеукраїнського дизайнерського конкурсу дверних ручок Maniglia Nuova 2017

Диплом Ukrainian Wood Fashion 2017

Диплом фіналіста конкурсу Ukrainian Wood Fashion 2017

Диплом Maniglia Nuova 20178

Диплом фіналіста Всеукраїнського дизайнерського конкурсу Maniglia Nuova 2018

2-е місце в Конкурсі дизайнерських меблів U-TOUCH 2023 в номінації "Меблі для ванних кімнат"


Дизайнери інтер’єру студії дизайну «Майстерня дизайну ViO-design» дипломовані спеціалісти у сфері дизайну навколишнього середовища. Маючи досвід роботи більше 15 років, ми реалізували близько 200 проектів. На рахунку дизайнерів інтер’єру Віктора та Ольги Цвіль реалізовані об’єкти у різних містах України та за межами країни.

Ми не обмежуємо свою професійну діяльність роботою в одному стилі, ми створюємо проекти у всіх архітектурних стилях. Кожен новий проект, над яким ми починаємо працювати, – це виклик для нас самих. У кожен реалізований об’єкт, і не важливо, це квартира чи будинок, продуктовий магазин чи офіс компанії, невелике кафе чи ресторан, ми вкладаємо свої емоції. Всі об’єкти, які реалізовані за нашими дизайн-проектами, це результат не тільки нашої роботи, це спільна праця разом із нашими замовниками. Тільки при повному взаєморозумінні та довірі один до одного можна сподіватися на успішну реалізацію задуманих ідей.

runy-dlya-inetu