Однофамілець

  • Odnofamilec-1

Двохрівнева квартира у м. Київ на Героїв Сталінграда.

Загальна площа 232 мкв.
Дизайн квартири виконано у стилі loft (лофт).

Дизайн інтер'єру квартири виконано у стилі loft (лофт). Стиль підкреслено характерними для нього елементами та предметами меблів, а також оздоблювальними матеріалами. В обробці застосовувалися такі матеріали, як пофарбоване та штучно зістарене дерево, штукатурка, що імітує бетон, метал із слідами корозії.

Вибір стилістики для оформлення інтер'єру квартири вирішувався досить прагматично. Справа в тому, що дане приміщення призначалося для проживання в ній не на тривалий термін, з можливим подальшим продажем або переобладнанням під власний офіс. Тим більше що замовник на той момент розглядав можливість будівництва заміського будинку для постійного проживання.

У планувальному рішенні зміни первинного планування були незначними. З урахуванням планів замовника на даний момент та на перспективу переобладнання квартири в офіс, ми запропонували частково з'єднати кухню із сусідньою кімнатою. В результаті отримали кухню з обідньою зоною.

Квартира у своєму оформленні отримала чимало предметів із металу. Насамперед, це потужні та агресивні радіатори опалення. Металеві перемички на дверними отворами у своєму первозданному вигляді та з елементами легкої корозії. Масивні розсувні металеві двері, що додали дизайну інтер'єру квартири автентичність.

Колірна гама квартири обумовлена стилістичним рішенням та відповідними матеріалами. Таким чином, переважаючий колір квартири сірий у різних варіантах його насиченості. Як акцентні кольори обраний коричневий, блакитний і в незначній кількості червоний колір.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *