OFFICEtoALL

  • offie-ещ-all_1

Офіс на 24 працівники для невеликої компанії.

Загальна площа 128 м².

Офісне приміщення знаходиться на останньому поверсі новобудови у центрі міста. Оскільки це офіс закритого типу, то вибір місця для його розташування виправданий. Для оформлення інтер'єру офісу був обраний сучасний стиль LOFT. Причини вибору цього архітектурного стилю – це специфіка сфери діяльності компанії, яка працює у сфері IT-технологій, що саме вже потребує сучасного походу. По-друге, це необхідність якнайшвидше запустити приміщення в роботу з мінімальними капіталовкладеннями в ремонт та обробку. Вибраний стиль LOFT найкраще підходить під озвучені нам вимоги.

Приміщення офісу зоноване на два основні робочі простори: зал програмних фахівців та зал керівництва та бухгалтерії. Окремо передбачені зона відпочинку та кухні, а також невелика переговорна кімната, яка і є інструментом зонування приміщення.

Для обробки стін інтер'єру використовувалася декоративна рельєфна штукатурка двох кольорів, покриття підлоги - це комерційний лінолеум з високим коефіцієнтом зносостійкості. Для створення в інтер'єрі більшого комфорту, використано натуральне дерево як декоративні елементи, і велика кількість рослин. Для контрасту в цьому монохромному інтер'єрі було вирішено використовувати офісні крісла яскраво-жовтого кольору.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *