OSIKA

  • osika-1

Дизайн інтер'єру котеджу у стилі «прованс».

Невелике приміщення, яке використовуватиметься у весняно-літній- осінній період, те приміщення, яке зазвичай називають «літня кухня». Приміщення є чимось схожим на житлове приміщення, яке за своїм принципом можна назвати кухня-студія. Приміщення включає три зони- зона кухні, обідня зона і житлова зона. Вибір стилю для оформлення інтер'єру приміщення продиктований з міркувань збереження єдиної концепції поєднання з основним житловим будинком.

Маленький куточок французької провінції на території України реалізований у межах одного котеджу. Незважаючи на те, що стиль не є трендовим, він не втрачає своїх шанувальників. Найчастіше люди, які вибирають для оформлення свого житла стиль «прованс» - це люди романтичні. Романтичний стиль з душею Франції в кожній деталі та кожному елементі, починаючи від оздоблювальних матеріалів в автентичних кольорах, і до предметів меблів та освітлення.

Цей проект відрізняється від раніше реалізованого нами котеджу насамперед більшою часткою романтизму. Хоча обидва котеджі виконані в тому самому стилі прованс (provence).

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *