Освітлення без помилок

25 квітня 2017 року компанія MyLight провела майстер-клас для дизайнерів інтер'єру та архітекторів на тему "Освітлення без помилок".

Захід був спрямований на акцентування найчастіших помилок при проектуванні освітлення у житлових та громадських приміщеннях. У програмі торкнулися основні теми:

Світлотехнічні розрахунки
Приховане (закарнизне) освітлення
Демування (управління освітленістю)

Незважаючи на наш солідний досвід у роботі дизайнером інтер'єру (коли за плечима багато десятків реалізованих об'єктів), ми для себе дізналися багато цікавого та корисного.

Ні для кого не секрет, що LED стрічка має дуже широкий спектр застосування всередині та зовні приміщень. Небагато про застосування світлодіодної стрічки, та й взагалі про освітлення в будинку, ми писали в нашій публікації "Як самостійно спланувати електрику в будинку", де даються рекомендації, як грамотно спроектувати освітлення та розетки у вітальні, кухні, дитячій кімнаті чи санвузлі. Цю статтю можна прочитати тут

https://vio-design.kiev.ua/kak-samomu-splanirovat-elektriku-v-dome/

Ще одна дуже корисна опція, яка стала доступною завдяки сучасним технологіям - це демування. Демування-це управління освітленістю у приміщенні. Найближчим часом ми підготуємо публікацію на цю тему, оскільки це питання стає актуальнішим і на сьогоднішній день така можливість вже перестала бути якоюсь розкішшю, і стала доступнішою. Завдяки такому управлінню (деміруванню) освітлення, своє приміщення можна перетворити на футуристичний об'єкт.

Лекция о проектировании освещения в доме

 

Мастер- класс о светотехнических расчётах

 

Нормы освещённости в различных помещениях

Таблица расчёта "Нормы освещенности для различных типов помещений"
Норми освітленості для різних типів приміщень

Фрагмент майстер-класу "Освітлення без помилок" (Освітлення без помилок). У відео згадується про закарнизне (приховане світлодіодне) підсвічування, про світлотехнічні розрахунки та демування (регулювання освітленістю).

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 2,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *