Відкриття нового showroom Michael Amini

Сьогодні, 31 травня 2017 відбулося відкриття нового меблевого showroom всесвітньо відомого американського дизайнера Michael Amini.

Меблева компанія Amini Innovation Corp, створена майже 30 років тому дизайнером Michael Amini, є яскравим представником Luxury сегменту на меблевому ринку. Перша колекція, з якої все почалося, була десятком стільців, які були розроблені Michael Amini. На сьогоднішній день у портфоліо цього відомого дизайнера понад 50 колекцій меблів. Слід зазначити-колекції настільки об'ємні, що не обмежуються тільки меблями, в колекцію входить і декор, і каміни, і світильники. Як і раніше, Michael Amini черпає натхнення для своїх розробок у частих подорожах світом. На сьогоднішній день 130 фабрик випускають меблі, сконструйовані Amini- у 100 країнах світу вони з успіхом продаються.

 

Amini_ViO_1

 

Amini_ViO_2

Меблі від компанії Amini Innovation Corp - це меблі з американським розмахом та американською якістю. Незважаючи на те, що меблі відносяться до класичного сегменту, вони зовсім не позбавлені сучасних розробок, як у механізмах відкривання або висування, так і щодо розумної електроніки.

Спеціальним гостем на презентації був наш добрий знайомий Денис Кутняхов, який поділився з архітекторами та дизайнерами інтер'єрів своїм досвідом співпраці з компанією Amini Innovation Corp, а також розповів про проекти, в яких він використовував меблі від дизайнера Michael Amini.

 

Amini_ViO_3

 

Открытие нового showroom Michael Amini. На фото дизайнеры интерьера Виктор и Ольга Цвиль и Денис Кутняхов

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *