Перемога в конкурсі Dotyk 2021

Ми стали переможцями

в конкурсі дизайну дверної ручки

Dotyk 2021

На при кінці року, що минув нас порадували гарною звісткою, ми стали переможцями конкурсу зі створення дизайну дверної ручки, який організований та проводиться українським виробником дверних ручок та фурнітури «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ МВМ». Попре те, що цей конкурс існує вже третій рік поспіль, ми вперше взяли в ньому участь, але перша спроба виявилася дуже результативною. Ми не знаємо, що саме стало вирішальним в нашій перемозі, можливо багаторічний досвід участі в конкурсах Maniglia Nuova та неодноразові перемоги в ньому, чи можливо щось інше. Остаточно відомо те, що в нашу колекцію розробок з предметного дизайну додалася ще одна робота, яка буде виготовлятися серійно та продаватися в Україні.

Незважаючи на доволі молодий вік конкурсу Dotyk, учасники які надали свої дизайни для участі в ньому, це відомі та поважні українські дизайнери- предметними і ми пишаємося тим, що теж додалися до цієї когорти славних. До участі в заході було надано більш 250 дизайнів, які мали всі шанси на перемогу, але зорі так вже зійшлися, що саме ми є серед переможців. Традиційно судді обирають двох учасників, то ж цього року переможці, це дві сімейні пари дизайнерів.

Взагалі, рік 2021 був доволі щедрий на перемоги в дизайнерських конкурсах, ми увійшли до шорт- листа в Maniglia Nuova 2021, ми стали переможцями в конкурсі з розробки вхідних дверей «Двері майбутнього 2021» та ось в останні дні року, що минає ми ще й Дотик 2021 взяли до своєї колекції. Варто зазначити, що останні зі згаданих подій особливі для нас, бо це заходи, що були організовані саме українськими виробниками, та й дизайни переможці будуть виготовлятися та продаватися будуть саме в Україні. Так, ми пишаємося тим, що доклали зусиль для підняття рейтингу українського предметного та промислового дизайну.
Дякуємо організаторам та року 2021-му!

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *