Перемога в конкурсі «Двері майбутнього 2021»

До наших особистих перемог в дизайнерських конкурсах додалася ще одна, це перше місце в конкурсі зі створення концепції вхідних дверей «Двері майбутнього 2021». Ми перемогли! Мета конкурсу полягала в розробці дизайну вхідної двері та запуск її в серійне виробництво. Гарна нагода для дизайнерів реалізувати свої оригінальні ідеї та втілити їх у виробництво. Важливо було дотриматися декількох головних умов, що до створення концепції, а саме ідея має бути свіжою та оригінальною, важливо щоб такі двері можливо було реалізувати технічно, актуальність виробу станом на сьогодні.

Генеральний партнер конкурсу компанія «Міністерство дверей», серед організаторів та партнерів відомі, поважні організації та компанії, такі як «Українська дверна асоціація», «Українська асоціація меблевиків», «AGTplus», журнал «Дім та інтер’єр», будівельна компанія «Інтергалбуд». Склад журі конкурсу не менш відомий та поважний, та складався з відомих дизайнерів та архітекторів, власників бізнесу, пов’язаного з будівництвом, архітектурою та дизайном інтер’єрів.

До участі в конкурсі «Двері майбутнього 2021» ми подали 4 наших дизайни, та варто зазначити що конкуренція була не слаба, бо загалом дизайнерами було надано більше 70 варіантів дизайну дверей. Приємно те, що відіграв саме той дизайн, на який ми й сподівалися, а це в умовах дизайнерських конкурсів трапляється дуже рідко. Та як би там вже не було, але ще один диплом переможця в дизайнерському конкурсі з’явиться на стіні нашого офісу!

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *