Чому не пожвавлювати LOFT?

У творчій майстерні Persian Primavera архітектора Solmaz Fooladi пройшов захід "Чому не оживляти LOFT?"

Архітектурний стиль LOFT відрізняється не тільки своєю аскетичністю у зручності та комфорті, але й специфічним набором оздоблювальних матеріалів, які й надають інтер'єрам оформленим у цьому стилі певну холодність. Метал, бетон, цегла, дерево і скло - не зовсім ті матеріали, які у нас асоціюються з комфортом і ось Solmaz Fooladi вирішила поділитися ідеями, як внести в холодність лофта теплоту та затишок.

Для демонстрації техніки "пожвавлення" було обрано бетонну стіну студії Persian Primavera, на якій і з'явилися чудові маки, виконані в оригінальній манері художником Tamara Zlachevskaya. Слід зазначити, що інтер'єр студії – це той самий інтер'єр, з яким Solmaz бере участь у Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі «ІНТЕР'ЄР РОКУ».

На той момент, коли ми були присутні при цьому дійстві, магічний процес тільки почався і ми, на жаль, не мали змоги побачити його результат. Але можна бути впевненими-результат буде відповідати рівню всіх творів Solmaz.

 

pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_1  pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_2

pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_3

pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_4  pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_5

pochemu-ne-ozhivlyat-loft_persian-primavera-solmaz-fooladi_6

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *