Під соснами

  • Коттедж в современном стиле. Детская 1

Дизайн інтер'єру заміського будинку Буча, Київська область.
Загальна площа 325 м².

Цей котедж-одноповерхова будівля, Г-подібної форми. Форма будівлі-це результат вимог забудови будинків у цій місцевості- ділянка знаходиться в лісовій зоні, де заборонено вирубування насаджень. Кожне дерево, що знаходиться на ділянці враховано та охороняється. Тому планувати і саму будівлю котеджу та територію потрібно було з прив'язкою до місцевості.

Планування кімнат будинку просте, кожне приміщення правильної форми квадрат або прямокутник. Системи зберігання (шафи) в спальні, дитячій кімнаті, вітальні та передпокої виключно вбудовані в спеціально сплановані ніші. Такий підхід дозволяє зробити дизайн інтер'єра ергономічним та стильним. Кожна кімната має свій власний вихід на терасу через розсувну систему вікон.

Дизайн інтер'єру цього котеджу виконаний у сучасному стилі, мінімалізм. В проєкті використовувалися досить темні кольори або застосовувався принцип контрасту, коли гармонійно поєднані темні та світлі кольори. Цікавинкою в проєкті будинку безумовно є величезні панорамні вікна в кожній з кімнат. Панорамного вікна не позбавлена навіть ванна кімната власників. Вікна такого розміру, це по-перше данина стилю, який був обраний для оформлення інтер'єру будинку. По-друге, будинок розташований практично в сосновому лісі, де яскраве денне світло в явному дефіциті.

Особливу увагу приділено освітленню інтер'єра. Саме на штучне освітлення був розрахунок через специфіку розташування будівлі. Освітлення кімнат має по дві, а в деяких й більше зон. В освітленні приміщень використаний принцип, що освітлюється те місце, де в даний момент знаходиться людина. Так, в спальні окремими є зони ліжка, зона косметичного стола, лаунж- зона біля вікна, декоративне освітлення панно на стіні.

Загалом дизайн інтер'єру заміського будинку доволі стриманий, по- перше через обраний стиль в оформленні. А по-друге, через побажання замовників, оскільки в своєму будинку вони мріяли отримати затишок, простоту оформлення та лаконічність в інтер'єрі.

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *