Підбір меблів та матеріалів

Якщо ви самостійно розпочали проектування та ремонт у будинку чи квартирі, не залучаючи дизайнера, але згодом зіштовхнулися з проблемою підбору оздоблювальних матеріалів чи меблів, не біда. Ви можете отримати таку послугу у дизайн-студії «Майстерня дизайну ViO-design». Послуга дизайнера «Підбір меблів та матеріалів» входить у комплексний пакет послуг «ПРЕМІУМ», а також ми надаємо її окремо поза проектом.

Навіщо потрібна послуга «Підбір меблів та матеріалів»

  • Відповідність стилю. Напевно, коли починали проектувати свою квартиру чи будинок, вже на тому етапі ви визначилися зі стилем, у якому планувалося оформлення приміщення. Навіть якщо ви не з'ясовували назву цього стилю, то за прикладами з журналів на дизайнерську тематику або з інтернету ви вже вибрали потрібний для себе напрямок. Але надалі, зіткнувшись з трудом вибору кольору дивана на вітальню, моделі столу для кухні або світильника та кухні, розгубилися. Насправді складно буває визначитися з вибором, коли кількість пропозицій така велика. Дизайнер професійно зможе проконсультувати, яка модель дивана підійде обраному стилю або який колір стін правильно поєднуватиме в кімнаті.
  • Де все купити. Насправді у людини, яка ситуативно зіткнулася із завданням комплектації інтер'єру, на слуху лише кілька місць, де вона могла б придбати меблі або оздоблювальні матеріали для свого будинку. Зазвичай це кілька великих будівельних гіпермаркетів та невеликі магазинчики, розташовані поблизу місця роботи або проживання. У цьому немає нічого соромного, адже в повсякденних клопотах така інформація людині просто не потрібна. А дизайнер інтер'єру знає, де розташована більшість подібних магазинів та салонів у місті, і навіть за його межами. Він навіть може володіти інформацією про асортимент, акції та знижки.

Як проходить підбір меблів та матеріалів

  1. Для початку ми зустрічаємося, щоб обговорити завдання, які перед нами будуть поставлені. Ви інформуєте нас про те, що планувалося зробити і що вже завершено в приміщенні, який передбачався стиль, що нам належить вибрати для вашого інтер'єру. Спільно ми складаємо план заходів на час співпраці, визначається з ціновою політикою майбутніх закупівель та бюджетом, відведеним для цього етапу.
  2. Ми спільно погоджуємо час, що відводиться на роботу, це певний робочий день, або окремий годинник.
  3. На основі інформації, що є у нас, ми вже можемо рекомендувати магазини та салони для вибору предметів інтер'єру. Здійснювати підбір ми можемо за трьома схемами, перша - завжди спільно з вами, друга - попередній підбір ми проводимо самостійно, а вам надаємо результати, третя - включає в себе обидва перші варіанти. Третя схема є найбільш результативною і за часом найбільш виграшною.
  4. Після закінчення ви отримаєте паспорт комплектації інтер'єру із зазначеними назвами матеріалу та місцями, де вони були обрані.

 

Якщо ви успішно здолали першу частину з проектування свого інтер'єру, і вам залишилося завершити комплектацію, звертайтесь до професійних дизайнерів ViO-design.